کمک‌های مومنانه اقدامی در راستای فرمایشات رهبری است

زاهدان- ایرنا- استاندار سیستان و بلوچستان گفت: کمک‌های مومنانه که از سوی مردم و گروه‌های جهادی در مناطق محروم بویژه این استان توزیع می‌شود در راستای فرمایشات رهبر معظم انقلاب است.

به گزارش ایرنا احمدعلی موهبتی روز شنبه در دیدار فرمانده قرارگاه فرهنگی جهادی حضرت مهدی( عج) که در محل دفتر استاندار برگزار شد اظهارداشت: گروه‌های جهادی و سازمان‌های مردم نهاد نقش بسیار مهمی در محرومیت زدایی و کمک‌های مومنانه دارند.

وی بیان کرد: هماهنگی‌های لازم با فرمانداری زاهدان برای اهدای بسته‌های مجوعه قرارگاه فرهنگی و جهادی حضرت مهدی(عج) انجام خواهد شد.

فرمانده قرارگاه حضرت فرهنگی جهادی حضرت مهدی(عج) با بیان اینکه رزمایش این قرارگاه فردا یکشنبه در زاهدان برگزار می‌شود افزود: در این رزمایش ۱۰ هزار پرس غذا و پنج هزار بسته بهداشتی ویژه کرونایی و همچنین بسته‌های فرهنگی در مناطق محروم و حاشیه‌ این شهر توزیع می‌شود.

مهرشاد سهیلی اظهارداشت: این رزمایش به کمک مجمع گروه‌های جهادی سیستان و بلوچستان و با همکاری سازمان بسیج سازندگی این استان برگزار می‌شود و مرحله بعدی آن در مناطق محروم بلوچستان برگزار خواهد شد.

وی از مشارکت فعال شرکت‌ها و بنگاه‌های مختلف در این رزمایش گفت و افزود: شرکت‌های لبنی‌، بانک‌ها، کارگزاری‌ها، صندوق‌ها، قرض‌الحسنه‌ها و شرکت‌های موادغذایی در این رزمایش حضوری فعال دارند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =