۲۵ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۳۴
کد خبرنگار: 2144
کد خبر: 83908049
۰ نفر

برچسب‌ها

مسوولان سمن‌های کنگاور تجلیل شدند

کرمانشاه- ایرنا- همزمان با سالگرد تاسیس تشکل‌ها و سازمان‌های مردم نهاد، مسوولین سمن‌های شهرستان کنگاور روز شنبه تجلیل شدند.

به گزارش ایرنا، خیراله خزایی در آیین تجلیل از سمن های کنگاور افزود: طی چند سال گذشته سمن های مقابله با فساد در کشور تاسیس شده و این از اتفاقات مبارک این دولت است که مورد حمایت قضایی هم است.
وی نقش مهم سمن ها را پیوند دهنده مردم و مسوولان عنوان کرد و خاطرنشان ساخت: تمام ادارات و سازمان‌ها موظف هستند با سمن ها همکاری و مشارکت داشته باشند.
وی بیان کرد: امور مختلفی در جامعه وجود دارد که ورود و فعالیت سمن ها را طلب می کند و این تشکل ها به عنوان نماینده های مردم، می ‌توانند این مسایل را در قالب سمن ها پیگیری کنند.
او با بیان اینکه موسسه های خیریه تلاش کنند کمک های خود را از منابع مالی مردمی جذب کنند، اظهارداشت: اجازه دهید نهادهای حاکمیتی و دولتی در جایگاه پشتیبانی، نظارت و فراهم کننده بستر فعالیت های شما با شما همکاری کنند.
فرماندار کنگاور در ادامه افزود: با مشارکت خیران مواد غذایی و اقلام بهداشتی در ایام محرم تهیه و در بین نیازمندان شهرستان توزیع کنید که امیدواریم خیران مثل همیشه یاریگر سازمان های مردم نهاد باشند.
در کنگاور ۶ انجمن مردم نهاد با ۶۲ عضو، ۲۹۳ عضو فعال و ۳۵۳ رابط مستقیم فعالیت می کنند.
۲ موسسه خیریه قائم آل محمد و بیمارستان شهید چمران کنگاور با بیش از ۱۲۰ خیر نیک اندیش ارتباط دارند.
۲۲ مرداد روز تشکل ها نامگذاری شده است.
شهرستان کنگاور با ۸۰ هزار نفر جمعیت در شرق کرمانشاه و همسایگی استان همدان واقع شده است.