برنامه های فرهنگی ویژه کودکان در صداوسیمای کهگیلویه و بویراحمد تولید  می شود 

یاسوج- ایرنا- مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: برنامه ‌های فرهنگی و هنری ویژه قشر کودک و نوجوان در صداوسیمای مرکز این استان تولید و پخش می شود. 

کبری اخلاقی نیا روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این اقدام مهم با مشارکت ۲ جانبه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد و معاونت سیمای صداوسیمای مرکز استان انجام خواهد شد. 

وی افزود: ۲ نهاد کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و صداوسیما از یک خانواده بوده و رسالت هر دوی آنها نیز انجام فعالیت های  فرهنگی در زمینه های مختلف است.   

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: یکی از رسالت های اصلی این نهاد فرهنگی پرورش استعدادهای قشر کودک و نوجوان بر اساس نظام تعلیم و تربیت اسلامی است. 

اخلاقی نیا عنوان کرد: تعامل و همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان این استان و صداوسیمای مرکز استان به منظور تولید برنامه  ‌های فرهنگی و هنری برای نسل آینده ‌ساز کشور گامی مؤثر در راستای تحقق هر چه بهتر چنین هدف مهمی است. 

وی ابراز داشت: مربیان و کارشناسان هر سه حوزه فرهنگی، هنری و ادبی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد از توان و ظرفیت چشمگیری برخوردارند. 

اخلاقی نیا گفت: استفاده بهینه از توان، ظرفیت و دیدگاه ‌های خلاقانه آنان می‌ تواند در تنوع بخشی و نوگرایی برنامه‌ های فرهنگی و هنری  تولیدی صداوسیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد برای قشر کودک و نوجوان این استان مفید، مؤثر و کاربردی باشد. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =