۱۰ کد رشته جدید در جهاد دانشگاهی یاسوج اضافه شد 

یاسوج- ایرنا- رییس مرکز علمی - کاربردی جهاد دانشگاهی یاسوج گفت: ۱۰ کد رشته جدید در مقاطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی در این مرکز اضافه شد و از مهرماه امسال نیز در آنها دانشجو پذیرش می شود. 

روح الله پورمحمدی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این ۱۰ کد رشته شامل کاردانی ایمنی و بهداشت، کاردانی و کارشناسی  مدیریت امور اداری و دفتری، کاردانی و کارشناسی روابط عمومی، کاردانی و کارشناسی آی.تی یا فناوری اطلاعات، کاردانی و کارشناسی مدیریت  کسب و کار و کاردانی بورس است. 

وی افزود: مهرماه امسال در سه کد رشته حقوق، حسابداری و مدیریت فرهنگی در مرکز علمی - کاربردی جهاد دانشگاهی  یاسوج دانشجو  پذیرش نخواهد شد. 

رییس مرکز علمی - کاربردی جهاد دانشگاهی یاسوج بیان کرد: آموزش در این مرکز به‌ صورت کارگاهی و کاربردی است. 

پورمحمدی عنوان کرد: تلاش مسؤولان مرکز علمی - کاربردی جهاد دانشگاهی یاسوج آن است که دانشجویان این مرکز پس از پایان تحصیلات با مهارت و کسب حرفه لازم در رشته مورد علاقه خود وارد بازار کار شوند. 

وی ابراز داشت: هم اینک ۲۶۰ دانشجوی مرد و زن در کد رشته های مختلف و مقاطع کاردانی و کارشناسی در مرکز علمی - کاربردی جهاد  دانشگاهی یاسوج مشغول به تحصیل هستند. 

پورمحمدی گفت: بیش از ۹۰ درصد دانشجویان مشغول به تحصیل در این مرکز بومی هستند. 

وی اظهار داشت: مرکز علمی - کاربردی جهاد دانشگاهی یاسوج دارای یک عضو  هیأت علمی بوده و تعداد مدرسان آن نیز ۷۵ نفر است. 

پورمحمدی افزود: این مرکز در کنار فعالیت ‌های علمی و آموزشی به امور فرهنگی دانشجویان نیز توجه ویژه داشته و همواره برای تحقق مطلوب آن گام هایی برمی ‌دارد.  

وی بیان کرد: مرکز علمی - کاربردی جهاد دانشگاهی یاسوج سال ۱۳۸۶ آغاز به فعالیت کرد و از آن زمان تاکنون نیز پنج هزار و ۲۹ دانش  آموخته در کد رشته های مختلف مقاطع کاردانی و کارشناسی داشته است. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =