شمار بستری شدگان کرونا در البرز از مرز ۱۴ هزار نفر گذشت

کرج - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی استان البرز اعلام کرد: شمار افراد مشکوک و قطعی کرونا بستری شده در بیمارستان های استان از ابتدای شیوع این بیماری تاکنون به ۱۴هزار و ۳۰ نفر رسیده است.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی البرز ، دکتر حسین کریم روز شنبه گفت : ۴۲۲ بیمار مشکوک و کرونایی طی ۲۴ ساعت گذشته به بیمارستان های البرز مراجعه کردند که ۵۶ نفر آنان بستری شدند.

وی یادآور شد که  مجموع کل  موارد بستری شامل  قطعی و مشکوک  از ابتدای شیوع کرونا تا به امروز در استان البرز ۱۴ هزارو ۳۰ نفر  بوده که از این تعداد ۱۲ هزار و ۷۷۶ نفر مورد قطعی مثبت

بوده است.

کریم با بیان اینکه در زمان حاضر  تعداد ۴۸۲ نفر شامل  قطعی و مشکوک  کرونا در مراکز درمانی بستری هستند افزود: از این تعداد  تاکنون ۲۱۱ نفر بیمار قطعی کووید ۱۹ تشخیص داده شده است.

رییس دانشگاه  علوم پزشکی البرز عنوان کرد: اکنون  ۱۱۸ نفر بیمار بدحال کرونا در بخش ویژه بیمارستان های البرز بستری هستند.

وی افزود: متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته  هفت بیمار کووید ۱۹ در استان جان خود را از دست داد و مجموع جان باختگان این بیماری  در البرز به  ۸۴۵ نفر رسید .

دکتر کریم تصریح کرد: از ابتدای شیوع کرونا تا کنون ۱۲ هزار و ۶۸۵ نفر پس از بهبودی از مراکز درمانی ترخیص شده که ۵۳ نفر  آنان در ۲۴ ساعت گذشته به منازل خود بازگشتند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =