نماینده مردم کرمان و راور: افتتاح طرح‌ها در شرایط تحریم ادامه دارد

کرمان - ایرنا - رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: در شرایط سخت اقتصادی کشور مسیر اجرای پروژه‌ها در بخش‌های مختلف استمرار دارد و تحریم‌ها و به رغم خواست آمریکا موجب توقف این پروژه‌ها نشده است.

محمدرضا پورابراهیمی روز شنبه در آیین بهره‌برداری طرح‌های شرکت صنعتی راد نیروی کرمان افزود: رسیدن به دانش فنی بسیار مورد نیاز است و با وجود اینکه طرف های مقابل ما به شدت مخالفت دارند، اما نیروهای جوان و خلاق در حال اجرای طرح ها هستند و باید به آنها اعتماد کرد.

وی بیان کرد: به رغم همه بدخواهی ها، تمام اقدامات آمریکایی ها شکست خورده و جمهوری اسلامی با قدرت مسیر خود را ادامه می دهد و اقدامات دشمنان در برابر ایران شکست می خورد.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: امروز به دلیل جایگاه جمهوری اسلامی، آمریکا مسیر شکست خورده را با یاس و نا امیدی دنبال می کند.

وی اظهار داشت: اقداماتی که آمریکایی‌ها در این چند سال علیه جمهوری اسلامی انجام داده، اگر برای هر یک از کشورهای بزرگ دنیا و منطقه انجام می‌داد آن کشورها ظرف ۶ ماه سقوط می‌کردند، اما با وجود ظرفیت ها و رهبری هوشمندانه و انقلابی مسیر درست و مثبت طی می شود.

پورابراهیمی تصریح کرد: با توجه به تجربه ظرفیت بورس انرژی و نفت خبرهای خوبی در طول چند روز آینده درباره عرضه و تولید نفت خواهیم داشت.

وی افزود: هر چند در مورد تولید و صادارت نفت خام مشکلاتی وجود دارد اما در حوزه فرآورده های نفتی مشکل ترانزیت نداریم و بخش خصوصی می تواند از این ظرفیت استفاده کند.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر استفاده از ظرفیت بازار سرمایه در کشور گفت: این بازار برای شرکت‌ها امکانات خوبی ایجاد می‌کند و در ضمن افرادی که قصد سرمایه‌گذاری خرد دارند می‌توانند از این کانال استفاده کنند.

وی بیان کرد: روزانه حدود یک هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان تولید نقدینگی در کشور داریم که اگر مدیریت نشود می تواند برای اقتصاد کشور مخرب باشد.

سه طرح کنتور سازی، نیروگاه خورشیدی و ساخت مواد ضدعفونی کننده شرکت صنعتی راد نیروی کرمان با حضور استاندار و جمعی از مسئولان در شهر باغین به بهره برداری رسید.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =