۲۵ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۱:۱۷
کد خبرنگار: 2896
کد خبر: 83907638
۲ نفر

برچسب‌ها

امید برای فوتبال مس کرمان زنده است

کرمان - ایرنا - تیم فوتبال صنعت مس کرمان که برای آخرین بازی خود در لیگ دسته یک کشور در این فصل به میدان می رود، هنوز برای صعود به لیگ برتر امید دارد و به امید این اتفاق مهم به میدان می‌رود.

 تیم فوتبال صنعت مس کرمان که هفته گذشته از مسابقات لیگ دسته یک کشور یک بازی بسیار حساس را با آلومینیوم اراک در کرمان برگزار کرد می توانست صعود خود به لیگ برتر را قطعی کند و جشن قهرمانی و صعود را زیر آسمان کرمان با هواداران و مردم کرمان بگیرد.

اما مسی های کرمان نتوانستند از این موقعیت استفاده کنند اما یک بازی ۶ امتیازی را به آلومینیوم اراک واگذار کردند تا آلومینیوم اراک نیز امید خود برای صعود به لیگ برتر را زنده نگه دارد.

اکنون در هفته پایانی مسابقات لیگ دسته یک کشور همچنان امیدها برای صعود مس کرمان به لیگ برتر زنده است.

تیم مس کرمان در هفته‌ آخر مسابقات لیگ دسته یک میهمان تیم شهرداری تبریز است و با انگیزه برای برد پر گل به مصاف این تیم می رود.

 از سوی دیگر تیم فوتبال آلومینیوم اراک میزبان تیم داماش گیلان است و آنها نیز برای صعود به به لیگ برتر می جنگند تا تکلیف تیم دوم صعود کننده به لیگ برتر امسال نیز مشخص شود.

مسی های کرمان و آلومینیوم اراک هر دو ۶۰ امتیازی هستند اما آلومینیوم با تفاضل گل بهتر نسبت به مس کرمان در رتبه دوم جدول و مس کرمان در رتبه سوم قرار دارد.

مس در صورتی می تواند به لیگ برتر صعود کند که در صورت باخت آلومینیوم در مقابل حریف خود مس کرمان یک مساوی نیاز دارد، در صورت مساوی آلومینیوم مس به یک برد و در صورت پیروزی آلومینیوم مس کرمان به یک برد با اختلاف چهار گل بیشتر نسبت به آلومینیوم نیازد دارد تا بتواند جشن صعود را برگزار کند.

اما در این روز ها حواشی بازی های مس کرمان و آلومینیوم بیشتر از صعود این تیم ها به چشم می خورد، حواشی که از تبریز، کرمان، اراک و گیلان به گوش می رسد تا انگیزه ها برای صعود باقی بماند.

سرپرست تیم مس کرمان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا از ممنوع مصاحبه بودن تمام اعضا و کادر فنی تیم خبر داد و ما نیز برای احترام به این حقوق باشگاه از سوالات خود صرف نظر کردیم.

اما احمد نخعی در خصوص حواشی این بازی گفت: تاکنون دو مرتبه زمین بازی ما در تبریز عوض شده است.

وی از همه هواداران و علاقمندان خواست تا برای این بازی دعای خیر خود را بدرقه تیم کنند تا بتوانیم هم پیروز میدان و هم پیروز حواشی که برای این تیم درست می کنند باشیم.

بازی تیم های مس کرمان و شهرداری تبریز فردا یکشنبه از ساعت  هشت صبح در تبریز برگزار می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =