سه طرح تولیدی با ۳۱میلیاردتومان سرمایه گذاری در کرمان افتتاح شد

کرمان - ایرنا - با حضور استاندار کرمان و جمعی از مسئولان سه طرح تولیدی شرکت طرح‌های صنعتی راد نیروی کرمان در منطقه باغین این استان با سرمایه گذاری ۳۱میلیاردتومان به بهره برداری رسید.

به گزارش ایرنا ، طرح های تولیدی کارخانه کنتور سازی، مواد ضدعفونی کننده و نیروگاه خورشیدی با مجموع سرمایه گذاری ۳۱ میلیارد تومان و اشتغالزایی ۸۰ نفر افتتاح  و مورد بهره برداری قرار گرفت .

استاندار کرمان  روز شنبه در آیین افتتاح طرحهای شرکت صنعتی راد نیروی کرمان گفت: اشتغال و تولید مهمترین اولویت اصلی استان است و مشورت و سرمایه گذاری برای ایجاد شغل خدمت به مردم و نظام جمهوری اسلامی است.

محمد جواد فدایی افزود: معتقدیم هر کس حتی برای ایجاد یک شغل کمک می کند باید از وی قدردانی کرد و اگر کسی کم کاری و کوتاهی کند، چه در دستگاه دولتی یا خصوصی باشد،  خیانت به نظام، مردم و تداوم انقلاب کرده است.

وی تاکید کرد: از کسانی که در زمینه اشتغالزایی و سرمایه گذاری در استان فعالیت می کنند استقبال می کنیم و به آنها کمک های لازم می شود.

مدیرعامل شرکت صنعتی راد نیروی کرمان گفت: کارخانه کنتور سازی با ظرفیت فعلی تولید ۶۰ هزار کنتور در سال و اعتبار ۲۰ میلیارد تومان احداث شده است که در زمینه کنتورهای سه فاز هوشمند فعالیت دارد.

حسن حسن زاده با اشاره به اشتغالزایی ۳۵ نفر این واحد تولیدی افزود: با توجه به تقاضای تولید توان افزایش ظرفیت تا ۵۰۰ هزار کنتور در سال در این کارخانه وجود دارد که نیاز به ۲۵ میلیارد تومان سرمایه گذاری دارد.

وی بیان کرد: همچنین طرح نیروگاه خورشیدی به ظرفیت ۱۰۰ کیلو وات با هزینه یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان راه اندازی شده است که توان افزایش تا ۲۵ مگاوات نیز وجود دارد.

براساس این گزارش واحد تولیدی مواد ضدعفونی کننده سطح و دست نیز با اعتبار ۱۰ میلیارد تومان و تولید ۹ هزار قوطی مواد ضد عفونی نیز از دیگر طرحی بود که امروز (شنبه ) در باغین  به بهره برداری رسید.

باغین در فاصله ۳۰ کیلومتری غرب مرکز استان واقع شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =