۲۵ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۲:۴۱
کد خبرنگار: 993
کد خبر: 83907539
۰ نفر

برچسب‌ها

مخازن نفتی در استان بوشهر استاندارد و ایمن هستند

بوشهر - ایرنا- مدیر روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه بوشهر گفت: هرچند مخازن نفتی این شرکت در نزدیکی برخی از تاسیسات است اما این انبارها از استانداردها و ایمنی لازم برخوردار هستند.

مهرداد بیوکی روز شنبه در گفت وگو با ایرنا افزود:  مخازن نفتی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی علاوه براینکه برای سوخت‌گیری کشتی‌ها باید در نزدیکی دریا قرار داشته باشند، لازم است از راه دسترسی مناسب نیز برخوردار باشند.

وی ادامه داد: جمع کردن این انبارها و مخازن و انتقال آنها به خارج از شهرها سوخت‌رسانی را با مشکل روبرو می‌کند.

بیوکی با بیان این که حادثه خبر نمی‌کند ، تاکید کرد: همه مخازن موجود نفتی از استانداردها و ایمنی لازم برخوردار هستند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر گفت: براساس آخرین مصوبه شورای تامین استان، لازم است همه مراکز نگهداری مواد شیمیایی و اشتعال‌زا که احتمال خطر برای امنیت این استان دارند بررسی‌ و اقدام لازم را برای برطرف کردن خطر احتمالی در این زمینه انجام دهند.

مجید خورشیدی افزود: براین اساس همه دستگاه‌های ذیربط از جمله بنادر و دریانوردی، گمرک‌ها، اموال متروکه و سایر موارد دیگر موظف هستند بررسی‌های لازم را در مدت یک هفته از مراکز تولیدی و انبارهای خود انجام دهند تا در صورت وجود موردی اقدام لازم انجام شود.

وی بیان کرد: همچنین براساس همین مصوبه دستگاه قضایی و تعزیرات حکومتی نیز موظف هستند در صورت وجود مواردی خاص در فاصله زمانی تعیین شده نسبت به صدور حکم اقدام کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =