عوامل اصلی نزاع دسته‌جمعی در کرمانشاه دستگیر شدند

کرمانشاه- ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه از دستگیری عوامل اصلی نزاع دسته‌جمعی خیابان مصطفی امامی کرمانشاه خبر داد و گفت: چند روز پیش فیلمی در فضای مجازی منتشر شد که در آن تعدادی از اراذل و اوباش به مغازه‌ای در یکی از خیابان‌های این شهر حمله‌ور شده و ضمن وارد کردن خساراتی به مغازه، صاحب مغازه را نیز به شدت مجروح کردند.

«شهرام کرمی» روز شنبه در جمع خبرنگاران افزود: از آنجایی که این فیلم پس از انتشار گسترده در فضای مجازی، نگرانی شهروندان را به دنبال داشت لذا پیگیری سریع آن را در دستور کار قرار دادیم.
دادستان کرمانشاه اظهار داشت: هرچند که تعدادی از این اراذل و اوباش در همان ساعات اولیه پس از وقوع درگیری دستگیر شدند، اما تلاش ها برای دستگیری عوامل اصلی که متواری شده بودند، بسرعت آغاز شد.
وی اضافه کرد: خوشبختانه پس از چند روز کار اطلاعاتی ضابطین دستگاه قضایی، عوامل اصلی درگیری که ۲ نفر بودند، شامگاه دیروز (۲۴ مرداد) در مخفیگاهشان در روستایی نزدیک به مرکز استان شناسایی و دستگیر شدند.
به گفته دادستان کرمانشاه، متهمین، علت اصلی وقوع این درگیری را «اختلاف بر سر پارک خودرو» اعلام کرده‌اند.
وی در پایان تاکید کرد: دستگاه قضایی با اراذل و اوباش و مخلین نظم و امنیت جامعه بدون هیچگونه مسامحه ای برخورد قاطع خواهد داشت.