مسابقات دارت کشور در قزوین به پایان رسید

قزوین – ایرنا - دوازدهمین دوره مسابقات برخط دارت انجمن دارت کشور (آداک) ویژه آقایان روز شنبه با شناخت نفرات برتر در قزوین پایان یافت.

به گزارش ایرنا، این مسابقات کشوری، به مناسبت گرامیداشت امیر سرلشگر خلبان شهید عباس بابایی و با شعار من ماسک می‌زنم به میزبانی کمیته دارت استان قزوین برگزار شد.

در این مسابقات که از تاریخ ۱۴ تا ۲۵ مردادماه به صورت گروهی و حذفی برگزار گردید ۶۴ ورزشکار از ۲۳ استان حضور یافتند.

در پایان مسابقات امیررضا خضراب از استان بوشهر به مقام قهرمانی دست یافت و نصرت الله آزادی از استان هرمزگان نایب قهرمان و مهدی مهدیفر از گلستان و صدرا بنایی از خراسان رضوی مشترکا مقام سوم را از آن خود کردند.

 در این مسابقات ورزشکاران استان‌های قزوین، خوزستان، سیستان و بلوچستان، آذربایجان غربی،  مرکزی، فارس، البرز، بوشهر و خراسان رضوی، شمالی و جنوبی، هرمزگان، کردستان، اصفهان، مازندران، کرمان، ایلام، سمنان، قم، تهران، گلستان، کرمانشاه و یزد شرکت داشتند.

مرحله پایانی این دوره از مسابقات به صورت زنده در فضای مجازی برای علاقه‌مندان پخش شد و در پایان به نفرات برتر جوایز نقدی و لوح قهرمانی اهدا گردید.

چهاردهمین دوره مسابقات کشوری دارت آداک ویژه بانوان نیز به مناسبت بزرگداشت یاد سه هزار شهید استان قزوین از ۲۳ مرداد ماه به میزبانی استان قزوین آغاز شده و تا ۳۱ مرداد ادامه خواهد داشت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =