احداث راه دسترسی به منطقه اقتصادی نمین در اولویت است

اردبیل - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: با توجه به ظرفیت‌های منطقه ویژه اقتصادی نمین برای جذب سرمایه‌گذاران صنعتی و صنایع تبدیلی، احداث راه دسترسی به این منطقه در اولویت است.

به گزارش ایرنا، محبوب حیدری روز شنبه در بازدید از عملیات اجرایی پروژه احداث راه دسترسی منطقه ویژه اقتصادی نمین با تاکید بر تکمیل این پروژه تا پایان فصل کاری افزود: عملیات خاکی و ابنیه فنی پروژه تکمیل شده و پروژه در مرحله اجرای لایه زیر اساس است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل درباره اهمیت اجرای این پروژه اظهارداشت: این استان ظرفیت بیشتری برای سرمایه‌گذاری در زمینه‌های مختلف گردشگری، کشاورزی، صنعتی و معدنی بویژه صنایع تبدیلی دارد که منطقه ویژه اقتصادی نمین به دلیل دارا بودن شرایط خاص و امتیازات فراوان می‌تواند فرصت مناسبی برای سرمایه‌گذاران خارجی باشد.

وی افزود: پروژه احداث راه دسترسی منطقه ویژه اقتصادی نمین به طول ۴.۲ کیلومتر با ۵۵ درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجرا است.

حیدری یادآور شد: تا پیش از سال ۹۵، کل اعتبارات راه‌های شریانی استان اردبیل ۱۵۰ میلیارد ریال بود که امروز این رقم به بیش از یک هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال رسیده بطوری که بیشتر راه‌های شریانی استان دارای ردیف ملی است.

وی گفت: تمام پروژه‌های حوزه راه استان فعال بوده و پیمانکاران با قوت و قدرت مشغول کار هستند.

وی با اشاره به اجرای ۱۲۰میلیارد ریال پروژه در بخش بازآفرینی شهری اظهارداشت: در تمامی پروژه‌ها رعایت کیفیت اولویت ما است تا رفاه عموم شهروندان تامین شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =