۲۴ پروژه اقتصادی البرز در ستاد جهش تولید کشور تایید شد 

کرج- ایرنا - رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی البرز گفت: دبیرخانه ستاد برنامه ریزی و راهبری جهش تولید کشور  بندی نظرات کارشناسان ،۲۴ پروژه  اقتصادی این استان را مورد تایید قرار داد. 

زهرا عربشاهی روز شنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: این پروژه ها در زمینه کشاورزی ، صنعت  و زیر ساخت های گردشگری به ستاد جهش تولید کشور معرفی شد.

وی ادامه داد: دستگاه های اجرایی استان البرز ، ۶۰ پروژه برای تائید به دبیرخانه ستاد استانی جهش تولید معرفی کردند که از بین آنها ۲۴ پروژه تائید و به ستاد کشوری گزارش شد.

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان البرز بیان داشت: این گونه پروژه ها در قالب تفاهم نامه بین رییس سازمان برنامه و بودجه کشور و استانداران برای  اجرا به استان ها ابلاغ می شود.

عربشاهی گفت : در این زمینه  تاکنون تفاهم نامه ۱۲ استان در جریان سفر استانی رییس ستاد برنامه ریزی و راهبری جهش تولید کشور، امضاء و مبادله شده است و تفاهم نامه استان البرز نیز آماده امضا می باشد.

اکنون استان البرز با برخوداری از سه هزار و ۵۰۰ واحد تولیدی و صنعتی و ۶۸ هزار هکتار اراضی زراعی و باغی یکی از قطب های صنعتی  و کشاورزی کشور است. 

امسال نیز بازفعال سازی ۱۰ واحد تولیدی و صنعتی راکد استان البرز با اشتغالزایی حدود پنج هزار نفر در دستور کار قرار گرفته که تاکنون ۱۶ واحدها به چرخه تولید بازگشت کرده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =