الخزعلی: عادی‌سازی روابط امارات با رژیم صهیونیستی خیانت و مزدوری است
قیس الخزعلی" دبیر کل جنبش عصائب اهل الحق

تهران-ایرنا-قیس الخزعلی" دبیر کل جنبش عصائب اهل الحق عراق جمعه شب در خصوص عادی‌سازی روابط ابوظبی و تل‌آویو گفت: موضع حقیرانه خاندان حاکم بر امارات، سریالی از خیانت و مزدوری است.

به گزارش ایرنا به نقل از شبکه تلویزیونی "المیادین"، الخزعلی همچنین تهدید کرد که این گروه همه طرح های عادی سازی با صهیونیست ها را خنثی خواهد کرد.

وی افزود: محور مقاومت با هر گونه عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی مخالف است وبا آزادگان دنیا عهد می بندیم که عراق و عراقی‌ها صخره‌ای استوار در برابر طرح عادی سازی شکست خورده باقی خواهند ماند.

الخزعلی گفت: آل سعود شروع به گسترش فرهنگ علنی صهیونیسم کرده است تا سایر قسمت‌های عادی سازی را به نمایش بگذارند.

آمریکا، رژیم صهیونیستی و امارات متحده عربی روز گذشته (پنجشنبه ۲۳ مرداد) با انتشار بیانیه‌ای مشترک اعلام کردند؛ ابوظبی و تل‌آویو رسماً روابط خود را عادی می‌کنند.

عربستان سعودی و امارات در سال‌های اخیر برای ارتباط با صهیونیست‌ها تلاش‌های زیادی کرده‌اند که با روی کار آمدن «دونالد ترامپ» در آمریکا در سال ۲۰۱۵ میلادی، این روند سرعت بیشتری به خود گرفته است.

ریاض و ابوظبی به دنبال آن هستند که قبل از پایان یافتن دوره ریاست جمهوری ترامپ، به رابطه با رژیم صهیونیستی دست یابند؛ زیرا در اصل این رابطه، شخص ترامپ قرار دارد و معلوم نیست که وی دوباره به عنوان رییس جمهوری آمریکا انتخاب شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =