اولویت تمرین در سالن شهید بابایی قزوین منوط به انعقاد تفاهم نامه است

قزوین – ایرنا – روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین با صدور جوابیه‌ای اعلام کرد اولویت تمرین تیم‌های لیگ برتری استان در سالن شهید بابایی منوط به انعقاد تفاهم نامه همکاری است.

به گزارش ایرنا، در این جوابیه که روز جمعه به ایرنا ارسال شده، آمده است: در پی درج مطلبی در فضای مجازی تحت عنوان اولویت تمرین در سالن شهید بابایی با کیست؟ به استحضار جامعه بزرگ ورزش و جوانان استان و علاقه‌مندان به ورزش می‌رساند رسالت خطیر وزارت ورزش و جوانان و بالتبع زیرمجموعه‌های آن که همانا ادارات کل ورزش و جوانان در سراسر کشور است، توسعه و گسترش ورزش همگانی و قهرمانی است و اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین نیز از این قاعده مستثنی نیست.

مجموعه ورزشی شهید بابایی قروین از بدو تاسیس با مدیریت اداره کل تربیت بدنی سابق و ورزش و جوانان فعلی همواره به نحو مطلوب میزبان تیم‌های ورزشی استان در لیگ‌های مختلف داخلی و همچنین رویدادهای مختلف بین المللی بوده است و این مهم همواره دغدغه مسوولان ورزشی استان است تا دیار مینودری میزبانی شایسته برای رقابت‌های مهم باشد.

در این بین اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین در راستای میزبانی هرچه بهتر و در خور شان استان سرافراز قزوین، در سال گذشته و همچنین سال جاری اقدام به تعمیر و بازسازی این مجموعه ورزشی در برخی بخش‌ها نمود تا در سال جاری با امکاناتی بهتر در خدمت ورزشکاران و علاقه‌مندان به ورزش باشد.

در زمینه استفاده تیم‌های استانی حاضر در لیگ‌های مختلف کشوری نیز به اطلاع می‌رساند با توجه به وجود تیم‌های مختلف در لیگ‌های کشوری، تیم‌ها در وهله نخست مدیران و مسوولان آن تیم یا باشگاه را طی نامه ای به اداره کل ورزش و جوانان معرفی می‌کنند تا اداره کل ورزش و جوانان ضمن انعقاد تفاهم نامه همکاری، نسبت به در اختیار قرار دادن سالن‌های مورد نیاز آن باشگاه، زمینه آماده سازی مطلوب تیم‌ها را فراهم نماید.

در ادامه، تیم‌های لیگی استان زمانبندی میزبانی رقابت‌های خود در آن رشته و همچنین میزان نیاز روزها و ساعات تمرین خود را طی نامه ای به اداره کل ورزش و جوانان استان اعلام می‌کنند تا هماهنگی‌های لازم برای ساعات تمرین تیم‌ها صورت پذیرد و تداخلی با تمرین دیگر تیم‌ها به وجود نیاید و تیم‌های لیگی استان در زمان‌های مناسب و به صورت عادلانه به تمرینات و آماده سازی خود بپردازند.

 این مهم مورد تایید تیم‌های حاضر در لیگ‌های مختلف در سال‌های گذشته است.

در خاتمه، اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین ضمن تقدیر مجدد از حمایت‌های ارزشمند مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر قزوین از ورزش همگانی و قهرمانی استان، تمامی تلاش خود را در راستای اقتدار و موفقیت بیش از پیش ورزش استان به کار خواهد بست.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =