استقبال باشگاه نساجی از تعویض چمن ورزشگاه وطنی قائمشهر

ساری - ایرنا - سرمربی نساجی قائمشهر از موافقت معاونت رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه برای تامین بودجه مورد نیاز جهت تعویض چمن زمین استادیوم خانگی این تیم قدردانی کرد.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، محمود فکری عصر روز جمعه در کنفرانس خبری پیش از دیدار هفته بیست و نهم تیمش برابر با ذوب آهن اصفهان در قائمشهر گفت : چمن مصنوعی فعلی ورزشگاه وطنی این شهر غیراستاندارد است و در کیفیت بازی تیم ها تاثیر زیادی دارد.
وی اضافه کرد : تعویض چمن مصنوعی در فصل آینده رقابت ها تاثیر زیادی در کیفیت بازی ها دارد و امیدواریم که این برنامه هر چه سریع تر اجرایی شود.
سرمربی نساجی قائمشهر خاطرنشان کرد : انتظار می رود که برای کاشت چمن طبیعی نظارت بهتری صورت گیرد تا کار به درستی صورت گرفته و از تجهیزات با کیفیت استفاده شود.

 استادیوم شهید وطنی قائمشهر که یکی از قدیمی‌ترین ورزشگاه‌های ایران به شمار می‌آید، پس از صعود تیم فوتبال نساجی قائمشهر به لیگ برتر در اردیبهشت ۱۳۹۷ برای رسیدن به شرایط میزبانی از رقابت‌ها به بازسازی و افزایش امکانات نیاز داشت و به همین دلیل بازسازی آن با فوریت در دستور کار مسئولان استان قرار گرفت تا پیش از آغاز لیگ هجدهم با ساختاری به روزتر و سکوهای جدید میزبان مسابقات باشد.

اگر چه استادیوم با وجود کمبودهای اعتباری و زمان اندکی که تا آغاز رقابت‌ها مانده بود با عملکردی کم‌سابقه در اجرای پروژه‌های عمرانی مازندران و فعالیت شبانه‌روزی به بازی‌های لیگ هجدهم رسید و نساجی توانست نخستین بازی در این مسابقات را در ورزشگاه خانگی برگزار کند ، اما از همان زمان به مرور انتقادها به مصنوعی بودن چمن این ورزشگاه به مرور از زبان بازیکنان و مربیان تیم‌های مهمان شنیده شد ؛ موضوعی که حتی کادر فنی و بازیکنان نساجی نیز به آن انتقاد داشتند.

وعده تامین اعتبار برای تعویض چمن مصنوعی ورزشگاه شهید وطنی دیروز پنجشنبه در جریان سفر دو روزه معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه به استان مازندران و بازدید از این ورزشگاه مطرح شد. دکتر محمدباقر نوبخت ابراز امیدواری کرد که با تامین اعتبار مورد نیاز ، چمن طبیعی ورزشگاه وطنی تا دهه فجر سال جاری به بهره برداری برسد.

محرومیت بازیکنان و بازی سخت مقابل ذوب آهن
سرمربی تیم نساجی همچنین در این کنفرانس خبری با اشاره به مصدومیت بازیکنانش به خصوص مجتبی ممشلی گفت : در حال حاضر تیم ما برای بازی با ذوب آهن در هفته بیست و نهم رقابت های لیگ برتر تعدادی مصدوم دارد که مجتبی ممشلی نیز به این جمله اضافه شده است.
وی افزود : به هر حال ما بازی سختی را با ذوب آهن اصفهان در قائمشهر داریم و تلاش می کنیم که بتوانیم از این بازی خانگی که آخرین دیدار ما در زمین خانگی در فصل جاری رقابت های لیگ برتر محسوب می شود، بتوانیم نتیجه بگیریم.
سرمربی نساجی قائمشهر این روزها تیمش تمرین پیش بازی دیدارهای خانگی را در زمین روستای پهنه کلای ساری انجام می دهد از همراهی و همکاری مردم این روستا و حمایتشان از تیم نساجی قائمشهر قدردانی کرد.
نساجی قائمشهر از ۲۸ بازی گذشته در رقابت های لیگ برتر با ۳۶ امتیاز در رده هشتم جدول ۱۶ تیمی لیگ برتر قرار دارد و در هفته بیست و نهم این رقابت ها شنبه شب میزبان تیم ذوب آهن اصفهان است.
نساجی قائمشهر در آخرین دیدار رقابت های لیگ برتر فوتبال باشگاههای ایران در فصل جاری هفته آینده مهمان تیم شهر خودرو مشهد است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =