نمایشگاه نوشت‌افزار ایرانی‌اسلامی در آستارا دایر شد

آستارا - ایرنا - نمایشگاه نوشت‌افزار ایرانی‌اسلامی در آستانه سال تحصیلی جدید برای تنظیم بازار و با همکاری سپاه و بسیج دانش‌آموزی در آستارا گشایش یافت.

به گزارش خبرنگار ایرنا فرمانده سپاه آستارا روز جمعه در آئین بازگشایی نمایشگاه نوشت افزار در مقابل میدان فرمانداری این شهرستان گفت: در این نمایشگاه حدود سه هزار عدد نوشت افزار تولید داخل از قبیل کیف، دفتر، خودکار، جامدادی و بازی های فکری با حدود ۱۰ درصد پایین تر از قیمت بازار عرضه می شود. 

سرهنگ بهزاد قنبری افزود: نمایشگاه تا اواخر شهریورماه از ساعت ۹ تا ۲۱ دایر است و خانواده ها برای ترویج فرهنگ ایرانی و اسلامی و حمایت از تولید داخل، از آن بازدید و در صورت نیاز خرید کنند. 

وی بیان کرد: در داخل کشور نوشت افزار باکیفیت و حاوی پیام های انقلابی، اسلامی و تمدن ایرانی تولید می شود و دست کمی از مشابه خارجی ندارد و از تصاویر قهرمانان شاهنامه، شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم در آنها استفاده شده است. 

وی ادامه داد: برای ترویج فرهنگ ایران در دنیا به مدل سازی و معرفی قهرمانان نیاز داریم و باید از تولیدکنندگان حمایت شود و رسانه ها در ترویج استفاده از کالاهای فرهنگی داخلی همکاری کنند.

بندر مرزی آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان واقع شده است و سال تحصیلی جدید در این شهرستان، با حضور ۱۸ هزار دانش آموز آغاز خواهد شد. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =