مربی فوتبال سپاهان: برای کسب سهمیه آسیا می‌جنگیم

اصفهان- ایرنا- مربی تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان گفت: این تیم با تمام وجود برای نتیجه گرفتن و کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا تا آخرین لحظه می‌جنگد و تلاش خواهد کرد.

به گزارش ایرنا، قاسم زاغی نژاد روز جمعه در نشست خبری مجازی افزود: با توجه به تغییراتی که در چند روز گذشته در تیم سپاهان صورت گرفت امیدوارم نتایج قابل قبولی را در ۲ دیدار آینده به دست آوریم.

وی با بیان اینکه فردا با تیمی بازی داریم که استانداردهای لازم را در خطوط مختلف فنی و تاکتیکی دارد، تصریح کرد: تیم شهر خودرو بسیار تیم با کیفیتی است و در خطوط مختلف با برنامه عمل می کند.

مربی تیم فوتبال سپاهان یادآور شد: ما حساب ویژه ای برای بازی فردا باز کردیم چون بازی مهمی است و انتظار می رود با توجه به کیفیت هر ۲ تیم در موضوعات فنی بازی خوب و قابل قبولی انجام شود.

وی با اشاره به دیدارهای قبلی سپاهان و تاثیر و اتفافات داوری در نتایج نه چندان خوب سپاهان گفت: وقتی بازی های نیم فصل دوم سپاهان را از نظر فنی تجزیه و تحلیل می کنیم به لحاظ آماری تیم برتر زمین بودیم.

وی تصریح کرد: اشتباهات داوری بر پیکره بازیکنان ما تاثیرگذار بود و باعث شد که به لحاظ روانی بازیکنان کیفیت نداشته باشند.

زاغی نژاد بیان کرد: هواداران سپاهان نسبت به نتایج کسب شده حق دارند و از تیمشان حمایت می کنند و ما به آنها حق می دهیم.

وی افزود: همه تلاش خود را برای کسب موفقیت و سهمیه آسیا در ۲ دیدار آینده انجام خواهیم داد و تلاش خود را برای موفقیت خواهیم کرد.

دیدار تیم های سپاهان اصفهان و شهر خودرو ساعت ۲۰ و ۴۵ دقیقه شامگاه فردا شنبه در ورزشگاه نقش جهان برگزار می شود.

امیر قلعه‌نویی پس از شکست سپاهان برابر استقلال تهران در جام حذفی، با انتشار پیامی از هدایت سپاهان کناره‌گیری کرد.

تیم فوتبال سپاهان اصفهان در ادامه رقابت‌های جام حذفی مقابل استقلال تهران با نتیجه ۲ بر صفر شکست خورد و از گردونه رقابت ها حذف شد در حالی که در جدول لیگ برتر در جایگاه پنجم قرار دارد و برای کسب سهمیه جام باشگاه‌های آسیا با مشکل مواجه است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =