قرارداد کشتی گیران کرمانشاه برای حضور در لیگ برتر ثبت می‌شود

کرمانشاه- ایرنا- رییس هیات کشتی کرمانشاه گفت: در هفته پیش رو قرار است چند تن از کشتی‌گیران شاخص استان با حضور در سازمان لیگ قرارداد خود را برای حضور در تیم «پالایش نفت» کرمانشاه برای حضور در لیگ برتر ثبت کنند.

«محمدحسین محبی» روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: به تازگی آقای رحیمی مدیرکل ورزش و جوانان کرمانشاه در جلسه ای که با یکی از مسوولان امور مالی وزارت نفت داشت برای حضور تیم کشتی کرمانشاه در لیگ برتر مذاکرات نهایی را انجام داد.

وی افزود: در این جلسه عنوان شده بود مبلغی که برای حضور کشتی کرمانشاه در لیگ برتر تخصیص داده شده به حساب یکی از مجموعه های وابسته واریز و طی روزهای آتی به حساب اداره ورزش و جوانان یا هیات کشتی کرمانشاه واریز خواهد شد.

محبی تصریح کرد: طبق همین موضوع ما به کشتی گیران خود اعلام کرد که در هفته پیش رو با مراجعه به سازمان لیگ نسبت به انعقاد قرارداد با تیم پالایش نفت کرمانشاه اقدام کنند.

رییس هیات کشتی کرمانشاه خاطرنشان کرد: همچنین با چند کشتی گیر شاخص داخلی نیز صحبت شده تا بتوانیم در صورت قطعی شدن حضورمان در لیگ برتر آنها را به خدمت بگیریم.

وی گفت: علاوه بر این به چند کشتی گیر خارجی در سبک وزن هم نیاز داریم و سعی می کنیم کمبود خود را در این اوزان هم جبران کنیم.

محبی در پایان ابراز امیدواری کرد هرچه سریعتر بخشی از پول موردنیاز برای شرکت در لیگ برتر واریز شود تا بتوانیم با فراغ بال بیشتری تیم را برای حضور در مسابقات آماده کنیم.

سازمان لیگ، ۲۹ مرداد را به عنوان زمان جدید مراسم قرعه کشی بیستمین دوره لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی، جام یادگار امام (ره) اعلام کرد.