جهادگران بسیج دیلم بوشهر به روستاییان کهگیلویه و بویراحمد جان تازه بخشیدند

گناوه - ایرنا - گروه جهادی بسیج سازندگی سپاه صاحب الزمان(عج) شهرستان دیلم استان بوشهر درقالب اردوی جهادی با حضور در روستای خونه گاه از توابع بخش پاتاوه استان کهگیلویه و بویراحمد با ارایه خدمات عمرانی و فرهنگی جان تازه‌ای به این منطقه محروم بخشیدند.

به گزارش ایرنا مسئول بسیج سازندگی سپاه و گروه جهادی بسیج شهدای دیلم روز جمعه در این ارتباط گفت: گروه جهادی بسیج سازندگی این شهرستان متشکل از ۳۰ نفر از بسیجیان برای هشت شبانه روز به منطقه پاتاوه اعزام شدند.

سروان پاسدار عبدالکریم درویشی اظهارداشت: این گروه جهادی در این مدت علاوه بر انجام فعالیت‌های محرومیت زدایی، عمرانی و ساخت و ساز، برنامه‌های متنوع فرهنگی و مذهبی شامل برپایی نماز جماعت، برگزاری کلاس‌های احکام و مسائل دینی و آموزشی را نیز انجام دادند.

وی افزود: همچنین گروه جهادی بسیج شهدای دیلم با لبیک به بیانات رهبر معظم انقلاب در اجرایی شدن رزمایش کمک مومنانه ۵٠ بسته معیشتی، ۵۰ بسته لوازم التحریر و پوشاک را در بین ١٠٠ خانوار روستای خونه گاه توزیع و اهدا کردند.

                                                                                                                   

مسئول بسیج سازندگی سپاه دیلم گفت: در مدت حضور این گروه جهادی در استان کهگیلویه و بویراحمد خدمات و فعالیت‌های ارزشمند عمرانی و فرهنگی متعددی ارایه و موجب رضایت‌مندی مردم آن منطقه به خصوص روستای خونه گاه شد. 

شهرستان دیلم در منتهی الیه شمالی استان بوشهر واقع است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =