افزایش ۲.۶ درصدی تردد جاده‌ای در شبانه‌روز گذشته

تهران- ایرنا- مرکز مدیریت راه‌های کشور اعلام‌کرد: بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۲ هزار و ۲۱۰ ترددشمار فعال در محورهای برون‌شهری، تردد جاده‌ای در شبانه‌روز گذشته نسبت به روز قبل ۲.۶ درصد افزایش داشته است.

به گزارش روز جمعه مرکز یاد شده، اکنون به ‌استثنای محورهای مسدود و ممنوع، بقیه محورهای مواصلاتی کشور باز و تردد در آنها به روال عادی در جریان است.

در شبانه‌روز گذشته، همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین ۱۳.۴ درصد، اوج تردد بین ساعت‌های ۱۹ تا ۲۰ و کمترین تردد بین ساعت‌های چهار تا پنج صبح بوده است.

بر پایه این گزارش، در ۲۴ ساعت گذشته آزادراه‌های تهران- کرج، کرج- تهران و کرج- قزوین، محورهای دارای بیشترین تردد بوده‌اند.

امروز در محور کندوان، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ از کرج و ابتدای آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس‌راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ تا ۲۴ امروز از مرزن‌آباد به سمت کرج و تهران به صورت یک‌طرفه خواهد بود.

در محور هراز، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۲ امروز از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس‌راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ تا ۲۲ از آب‌اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

محورهای مسدود

این گزارش می‌افزاید: محورهای رامیان – اولنگ – شاهرود واقع در استان‌های گلستان و سمنان، محور فرعی شمشک– دیزین واقع در استان‌های البرز و تهران، محور شهداد – نهبندان واقع در استان کرمان، محور خرم‌آباد – پل‌دختر واقع در استان لرستان و کیلومتر ۱۱۰ محور قزوین - همدان واقع در استان همدان به دلیل نبود ایمنی کافی تا اطلاع بعدی مسدود هستند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =