آمادگی مجموعه‌های ورزشی شهرداری تهران برای برگزاری عزاداری محرم

تهران- ایرنا- مدیر عامل سازمان ورزش شهرداری تهران اعلام کرد که پیرو دستور شهردار و تاکید معاونت اجتماعی، این نهاد آمادگی دارد که مجموعه های ورزشی غیر آبی خود را برای میزبانی عزاداران محرم قرار دهد.

امیر محسنی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: هم اکنون به دلیل شیوع ویروس کرونا، بخشی از مجموعه های این سازمان غیرفعال است که با توجه به ابلاغ ستاد مقابله با ویروس کرونا، می توان بخشی از برنامه های ایام سوگواری ماه محرم را در فضاهای ورزشی برگزار کرد.

وی افزود: بیش از ۲۰۰ مجموعه ورزشی و ۴۰۰ زمین چمن مصنوعی در اختیار سازمان ورزش قرار دارد که بخشی از این مجموعه ها آمادگی دارد با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی، میزبان مراسم عزاداری سرور و سالار شهیدان کربلا باشد.

به گفته مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران، هیات های مذهبی می توانند در هفته پیش رو و پس از دریافت معرفی نامه از سازمان تبلیغات اسلامی، درخواست های خود را جهت بررسی و دراختیار گذاشتن فضای برگزاری مراسم به سازمان ورزش شهرداری تهران ارسال کنند.

 در حال حاضر تنها ۵۸ مجموعه ورزشی شهرداری در ایام کرونا باز بوده که با رعایت پروتکل های بهداشتی فعالیت رشته های انفرادی و کم برخورد را مورد توجه قرار داده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =