١٠٠٠ طرح صنعتی تا پایان امسال در استان تهران بهره‌برداری می‌شود

تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان تهران گفت: یکهزار طرح صنعتی برای بهره‌برداری در سال جهش تولید در سطح استان هدفگذاری شده که پنج برابر سال گذشته است.

به گزارش ایرنا صابر پرنیان روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از شهرک صنعتی شمس‌آباد همراه با معاون هماهنگی عمرانی استانداری تهران، افزود: استاندار تهران در سال گذشته و امسال بیشترین وقت خود را صرف رفع موانع تولید و اشتغالزایی کرده و در سایه همین تلاش‌ها زمینه برای جهش تولید در سال جاری فراهم شده است. 

وی ادامه داد: علیرغم شرایط کرونا و تحریم‌های شدید، در سطح شهرک‌های صنعتی استان شاهد افزایش سرمایه‌گذاری و اشتغال هستیم و بر همین اساس تمام زمین‌های واگذار شده راکد در دهه‌های گذشته نیز امسال تعیین تکلیف می‌شود.

پرنیان تصریح کرد: همچنین تمام صاحبان واگذاری‌های  جدید مکلف شدند ظرف دو ماه آینده طرح‌های صنعتی خود را شروع کنند. 

وی گفت: به دنبال ایجاد کارگروهی استانی هستیم تا تمام طرح‌های نیمه‌تمام در شهرک‌های صنعتی فعال شود و یکی پس از دیگری به بهره‌برداری برسد.

«پرنیان» همچنین تاکید کرد: افزایش ۵۴۰ لیتر بر ثانیه‌ای ظرفیت آب شهرک‌های صنعتی استان تهران که معادل ۷۰ درصد ۳۰ سال گذشته بوده و همچنین احداث هفت پست برق نیز در دستور کار قرار گرفته است تا زیرساخت‌های لازم به موقع در اختیار سرمایه‌گذاران قرار گیرد.

به گزارش ایرنا فعالیت سرمایه‌گذاران در شهرک‌های صنعتی استان تهران طی سال جاری افزایش یافته تا جایی که یکهزار طرح صنعتی در استان به پیشرفت فیزیکی بیش از ٦٠ درصد رسیده است؛ ضمن اینکه ٤٠٠ طرح صنعتی راکد نیز در شش ماهه اول امسال تعیین تکلیف می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =