رییس بنیاد شهید کشور با خانواده شهیدان حسینی نسب در بروجرد دیدار کرد

بروجرد - ایرنا - سعید اوحدی معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور عصر پنجشنبه در سفر به لرستان با خانواده شهیدان حسینی نسب در بروجرد دیدار کرد.

سعید اوحدی در این دیدار افزود: امنیت امروز کشور مرهون خون شهدایی است که در دوران دفاع مقدس برای دفاع از ارزشها جان خود را تقدیم کردند و امروز خدمت به خانواده های شهدا و ایثارگر یک افتخار است.

وی اضافه کرد: شهدا و جانبازان در هشت سال جنگ تحمیلی با خدا معامله کردند و امروز ما وظیفه داریم که به خانواده های شهدا خدمت کنیم.

رییس بنیاد شهید کشور اظهار داشت: مادرشهیدان حسینی نسب که سه تن از عزیزان خود را در دوران دفاع مقدس تقدیم انقلاب کرده و چند روز پیش به فرزندان شیهدش پیوسته، از جمله مادرانی است که افتخاری برای ایران اسلامی هستند که چنین مادری فرزندانی غیرتمند را پرورش داده که در روزهای جنگ تحمیلی عازم میدان جبهه شوند و جان خود را در راه اسلام و قران و انقلاب تقدیم نمایند.

وی با اشاره به ساماندهی گلزار شهدا گفت: ساماندهی گلزار شهدای بروجرد و اشترینان ضروری است تا در دستور کار قرار گیرد و هر میزانی که برای ساماندهی گلزار شهدا هزینه شود ۵۰ درصد توسط بنیاد شهید کشور تامین خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا مادر شهیدان حسینی نسب چند روز پیش در بروجرد به فرزندان شهیدش پیوست و رییس بنیاد شهید کشور با حضور در منزل این شهیدان با خانواده شهیدان حسینی نسب دیدار کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =