١٢ میلیارد ریال لوازم خانگی قاچاق در مرکز تهران کشف شد

تهران- ایرنا- رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف ۶۵۶ عدد لوازم خانگی قاچاق از انباری در مرکز این کلانشهر به ارزش ۱۲ میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ «علی ولی‌پور گودرزی» روز پنجشنبه افزود: اوایل هفته جاری ماموران پلیس امنیت اقتصادی در رصدهای اطلاعاتی دریافتند که فردی مقادیر زیادی لوازم خانگی قاچاق در انبار یک مجتمع تجاری در مرکز تهران دپو کرده است.

وی افزود: پس از آن تحقیقات تکمیل و کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی موفق به شناسایی محل انبار و هویت مالک آن شدند و مشخص شد.

سرهنگ ولی‌پور گودرزی تصریح کرد: در ادامه نیز دستور دستگیری متهم و بازرسی از داخل انبار اخذ و روز گذشته تیمی از کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی به محل انبار اعزام شدند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ با بیان اینکه در این رابطه یک متهم دستگیر شد، گفت: در بررسی از داخل یک انبار ۱۸۰ دستگاه چرخ گوشت، ۱۳۱ دستگاه آبمیوه‌گیری و ۲۵۴ دستگاه زودپز فاقد بارنامه و مجوزهای گمرکی کشف شد.

وی اضافه کرد: با دستور قضائی اموال کشف شده به سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی تهران تحویل داده شد و متهم در تحقیقات مقدماتی به جرم ارتکابی اقرار و برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =