وزش بادهای شمال غربی در بوشهر تداوم دارد

بوشهر-ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان دهنده وزش متناوب بادهای شمال غربی در  این استان طی امروز و فردا است. 

پیام مساعدی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: بنابراین پیش بینی می شود خلیج فارس و سواحل استان طی این مدت در برخی ساعت‌ها مواج و متلاطم باشد.
وی بیان کرد: همچنین به سبب وزش باد خیزش گردوخاک نیز در برخی از نقاط دور از انتظار نیست. 
مساعدی ادامه داد: در ۲۴ ساعت آینده آسمان استان بوشهر صاف تا قسمتی ابری همراه با غبار محلی، طی ساعت‌هایی با وزش باد و در برخی نقاط همراه گردوخاک و افزایش ابر پیش بینی می‌شود.
وی اظهار داشت: در این مدت جهت وزش باد به طور غالب شمال غربی تا غربی در قسمت‌های شمالی و مرکزی استان با سرعت ۱۰ تا ۳۴ و در برخی ساعت‌ها تا ۴۰ کیلومتر در ساعت و در قسمت‌های جنوبی استان با سرعت ۱۰ تا ۳۶  ساعت‌هایی از امروز گاهی تا ۴۶ کیلومتر در ساعت پیش بینی شده‌است.
مساعدی افزود: در ۲۴ ساعت آینده ارتفاع موج در سواحل شمالی و مرکزی استان ۶۰ تا ۱۲۰ و در سواحل جنوبی طی ساعت‌هایی از بعداز ظهر ۹۰ تا ۱۸۰ سانتیمتر پیش بینی‌ می‌شود.
وی گفت: فردا در بندر بوشهر زمان مد اول دریا ساعت۰۳:۴۷ دقیقه بامداد، جزر اول ۱۲:۱۸، مد دوم ۱۷:۰۴ و جزر دوم ۲۱:۰۶ خواهد بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =