دانشگاه تبریز عناوین برتر جشنواره حرکت را کسب کرد

تبریز - ایرنا - معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تبریز گفت: انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه تبریز در دوازدهمین جشنواره بین‌المللی حرکت، در زمینه‌های رقابتی مختلف موفق به کسب ۹ عنوان شدند.

به گزارش جمعه ایرنا، سجاد توحیدی در گفت و گویی اظهار کرد: انجمن علمی دانشجویی مهندسی مکانیک در زمینه انجمن علمی برگزیده شد و انجمن علمی دانشجویی مهندسی کامپیوتر در زمینه محتوای دیجیتال توانست مقام اول جشنواره حرکت را در دوره دوازدهم کسب کند.

وی افزود: انجمن علمی دانشجویی اقتصاد در زمینه انجمن علمی برتر مقام دوم را به خود اختصاص داد و انجمن علمی دانشجویی مکانیک در زمینه نشریه، انجمن علمی دانشجویی محیط زیست و انرژی‌های نو در زمینه فعالیت خلاقانه و انجمن علمی دانشجویی زبان و ادبیات فرانسه در زمینه مسابقه به مقام سوم دست یافتند.

توحیدی ادامه داد: همچنین انجمن‌های علمی دانشجویی ساخت و تولید و اقتصاد کشاورزی و علوم باغبانی هر دو در زمینه مسابقه شایسته تقدیر شناخته شدند.

وی با اشاره به این‌که دانشگاه تبریز در حوزه عملکرد انجمن‌های علمی دانشجویی در این جشنواره جزو دانشگاه‌های شایسته تقدیر انتخاب شد، افزود: امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا، بخش نمایشگاهی جشنواره بین‌المللی حرکت در فضای مجازی برگزار شد.

هم‌اکنون ۱۰۳ انجمن علمی دانشجویی در زمینه‌های مختلف علوم انسانی، معماری، کشاورزی و دامپزشکی، فنی و مهندسی و علوم پایه در دانشگاه تبریز مشغول فعالیت هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =