بنیاد امام رضا(ع) در احداث چهار فضای آموزشی ایلام مشارکت می کند

ایلام - ایرنا - مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان ایلام گفت: بنیاد جهادی امام رضا(ع) در احداث چهار فضای آموزشی در این استان مشارکت خواهد کرد.

نصرت الله رحیمی روز پنجشنبه در حاشیه دیدار با معاون عمرانی بنیاد جهادی امام رضا(ع) در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این اقدام در راستای پویش ملی آجر به آجر توسط این بنیاد انجام و این مدارس با تعداد هفت کلاس درس در مناطق مختلف استان احداث خواهند شد.

وی مشارکت بنیاد جهادی امام رضا(ع) در احداث این مدارس را ۲۵ میلیارد ریال عنوان کرد و ادامه داد: با احتساب این مدارس، تعداد مدارس جدید که جایگزین مدارس سنگی تخریبی می شوند به بیش از ۲۰ فضا افزایش یافت.

وی با قدردانی از مشارکت این بنیاد برای ساخت فضاهای آموزشی و مورد نیاز ضروری استان در طرح برچیدن مدارس سنگی و تجهیزات مورد نیاز فضاهای آموزشی استان، خواستار مشارکت سایر افراد خیر در این طرح شد.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس ایلام اضافه کرد: در پویش ملی آجر به آجر و طرح همگانی کمک به زیرساخت های آموزشی مدارس برای حضور و مشارکت افراد خیر در این زمینه هیچگونه محدودیت اعتباری وجود نداشته و به هر میزان که نیکوکاران حقیقی و حقوقی مشارکت کنند این اداره کل نیز به همان میزان در بحث اعتبارات دولتی مشارکت خواهد کرد.

 معاون عمرانی بنیاد جهادی امام رضا(ع) نیز در این نشست ابراز امیدواری کرد: با بهره برداری از این  چهار مدرسه این بنیاد در احداث مدارس در سایر نقاط محروم استان ایلام مشارکت کند.

استان ایلام دارای یک هزار و ۱۲۶ مدرسه است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =