عضو شورای سیاستگذاری ائمه جمعه: کشور را در شرایط تغییر کرونا تقویت کنیم

سمنان- ایرنا- عضو شورای سیاستگذاری ائمه جمعه گفت: کرونا دنیا را درگیر کرد و دیپلماسی امروز تبدیل به دیپلماسی مجازی شد، باید کشور نیز خود را برای شرایط خاص بیش از پیش تقویت کند.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سیدرضا تقوی روز پنجشنبه در گردهمایی ائمه جمعه در سالن اجتماعات نهاد شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان سمنان ابراز داشت: کرونا یا بیماری کووید ۱۹ تمام جهان را تحت تاثیر خود قرار داد و جلسات مجازی جای جلسات حضوری را می‌گیرد.

وی ادامه داد: در جنگ دیروز رزمندگان در خط مقدم جبهه بودند و امروز کادر پزشکی و مدافعان سلامت در خط مقدم جبهه هستند و باید خود را بیش از پیش تقویت کرد.

عضو شورای سیاستگذاری ائمه جمعه اضافه کرد: باید ارتش سایبری در کشور تشکیل و تقویت شود تا بتواند هر گونه هجوم‌ را خنثی کند.

وی تاکید کرد: باید با اتخاذ راهبردهای کارشناسانه و اصولی ارتش سایبری را تقویت و خود را برای هر گونه دسیسه دشمنان حتی جنگ های بیولوژیک پرتوی و میکروبی آماده کنیم.

تقوی تصریح کرد: برای دستیابی به موفقیت باید به عوامل موفقیت توجه کرد و تقویت خودباوری و اعتماد به نفس راه رسیدن به موفقیت را هموار می‌کند.

وی بیان کرد: امام راحل(ره) و شهدا با فداکاری و ایثارگری برای مردم فرصت ایجاد کردند و اکنون ائمه جمعه و مسوولان باید با استفاده از فرصت ایجاد شده برای مردم فرصت‌سازی  و مشکلات مردم را رفع کنند.

عضو شورای سیاستگذاری ائمه جمعه یادآور شد: ائمه جمعه به مدیران کمک کنند و با بصیرت افزایی به مسوولان برای حل مشکلات مردم تلاش کنند.

در گردهمایی ائمه جمعه استان سمنان حجت‌الاسلام محسن فاطمی‌نیا به عنوان مدیر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان سمنان جایگزین محمد حسن پیرچه شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =