رسانه های منتقد منصف موجب پیشرفت می شوند

خرم آباد – ایرنا – مدیرعامل شرکت گازلرستان گفت: فعالیت رسانه های منتقد که تحلیل مسایل و مشکلات را منصفانه انجام می دهند نیز موجب پیشرفت جوامع می شود.

به گزارش ایرنا "کرم گودرزی" روز پنجشنبه در دیدار با رییس خبرگزاری جمهوری اسلامی لرستان افزود: هدف رسانه های منتقد و منصف پیشرفت کشور و مردم است که مدیران نیز باید از این ظرفیت بهره کافی را برده و مردم را در جریان خدمات انجام شده قرار دهند.

وی ادامه داد: امروز اتفاقات عجیب و تحولات مختلفی در دنیا رخ می دهد که در صورت عدم فعالیت خبرنگاران این مسایل منعکس نمی شد و سکوت خبری بر جهان حاکم بود.

مدیرعامل شرکت گاز لرستان با اشاره به ناامنی و جنگ در برخی کشورهای همسایه تصریح کرد: اگر خبرنگاران و اهالی رسانه نبودند این جنایت ها به رشته تصویر و تحریردر نمی آمد چراکه با حضور در مناطق پرخطر، این حوادث را برای جهان مخابره می کنند.

گودرزی اظهار داشت: اگر امروز افراد آزاده و دوستدار بشریت در مقابل این جنایت ها ایستاده اند و علیه آنها اقدام می کنند به واسطه کار خبرنگاران و روزنامه نگاران است که مخلصانه و ایثارگرانه در مناطق بحرانی اطلاع رسانی می کنند.

وی گفت: محمود صارمی خبرنگار شهید خبرگزاری جمهوری اسلامی نیز از این امر مستثنی نبوده و رسالت خود را در مقابل  گروه ضد دین طالبان به بهترین نحو انجام داد و در نهایت به شهادت رسید.

وی با تقدیر از کار سخت و طاقت فرسای خبرنگاران افزود: با توجه به رصد مدیران و مسوولان توسط  اصحاب رسانه، خدمتگزاران نظام می دانند چشم های بینا و هوش های سرشاری آنان را دنبال می کنند بنابراین انگیزه آنها برای خدمت به مردم مضاعف می شود.

۱۷ مرداد سالروز شهادت محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی به دست طالبان، روز خبرنگار است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =