۲۳ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۰:۳۱
کد خبرنگار: 1463
کد خبر: 83905947
۱ نفر

برچسب‌ها

موانع پنج طرح تولیدی و صنعتی همدان رفع شد

همدان- ایرنا- پنج طرح تولیدی و صنعتی استان به سیستم بانکی بدهکار بودند که با حمایت دولت و رسیدگی به مشکلات آنها در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، مسیر برای ادامه فعالیت آنها هموار شد.

به گزارش ایرنا ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان همدان روز پنجشنبه در بیست و هفتمین جلسه خود به مشکلات پنج طرح تولیدی رسیدگی کرد که این طرح ها در حدود ۹ میلیارد تومان به بانکهای استان بدهی معوق داشتند. 

کارخانه فولاد صنعت، هنر کمپرسور، قارچ کوهستان الوند، شادچین هگمتانه و شرکت سیاحتی علیصدر واحدهایی هستند که با مساعدت اعضای ستاد تسهیل، موانع پیش روی آنها برای ادامه فعالیت برداشته شد. 

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان در این نشست تخصصی به حفظ صنایع تولیدی استان تاکید کرد و گفت: حفظ اشتغال و رونق تولید از اولویت های دولت به شمار می‌آید که باید با جدیت پیگیری شود. 

ظاهر پورمجاهد با بیان اینکه تسهیلات دریافتی از بانکها سرمایه های این استان هستند افزود: گیرندگان وام باید نسبت به پرداخت به موقع اقساط و بازگشت آن به چرخه اقتصادی اهتمام ویژه‌ای داشته باشند. 

به گفته وی از ابتدای امسال ۱۱۴ مصوبه برای گره گشایی از صنایع در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان صادر شده‌است که بیشتر آنها مربوط به بانکها است. 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =