۲۳ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۹:۴۶
کد خبرنگار: 1433
کد خبر: 83905873
۱ نفر

برچسب‌ها

جانشین مرزبانی کشور: اشرافیت کامل بر مرزهای دریایی داریم

بوشهر - ایرنا - جانشین مرزبانی کل کشور گفت: اشرافیت کاملی بر مرزهای دریایی کشور حاکم است و اجازه کوچکترین خطایی به دشمن داده نخواهد شد.

سردار جلال ستاره شامگاه چهارشنبه در نشست با امام جمعه و فرماندار کنگان افزود: با هدف تسلط بیشتر پایش مرزهای کشور استفاده از پهباد رویکرد جدید این نیرو است که از سال‌های آینده آغاز می‌شود.
وی با اشاره به ظرفیت‌های استان بوشهر بیان کرد: کنترل مرزهای دریایی در این استان بخوبی انجام می‌شود اما تقویت ناوگان شناوری استان ساحلی بوشهر یکی از برنامه‌های مرزبانی ناجا به شمار می‌رود.

جانشین فرمانده کل مرزبانی کشور درباره کالای همراه ملوان (ته لنجی) گفت: در موضوع ته لنجی رویکرد ما کمک به مردم در چارچوب قانون است.

ستاره اظهارداشت: ته لنجی باید بصورتی باشد که موجب ضرر به تولید داخلی نشود.

امام جمعه کنگان  گفت: انتظار مردم این است که در خصوص مساله ته لنجی وحدت رویه‌ای در کل استان بوشهر حاکم باشد.

حجت الاسلام محمود محمودی افزود: جاهایی که منع قانونی وجود ندارد، با تکیه بر اصل کمک به تولید داخل و تقویت آن، قوانین به گونه‌ای منعطف باشد تا مشکلات قشر زحمتکش ملوان و جاشو برطرف شود.

فرماندار کنگان نیز گفت: اکنون به برکت تلاش همگانی این شهرستان از امن ترین مناطق استان و کشور است.

وی با تشکر از زحمت مرزبانان افزود: تقویت کمی و کیفی امکانات مرزبانی در کنگان ضروری است.

ته لنجی میزان مشخصی کالای (مواد غذایی) وارداتی است که کارکنان شناورهای سفاری استان بوشهر که میان این بنادر و کشوهای حاشیه خلیج فارس به جابه جایی بار می پردازند، میتوانند بدون پرداخت عوارض گمرکی به منظور کمک به معیشت خانواده‌هایشان به همراه خود بیاورند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =