توزیع گاز مایع در چهارمحال و بختیاری الکترونیکی می‌شود

شهرکرد- ایرنا- مدیر عامل شرکت پخش فراورده‌های نفتی چهارمحال و بختیاری گفت: توزیع گاز مایع در این استان از ابتدای شهریورماه امسال از طریق سامانه الکترونیکی انجام خواهد شد.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از شرکت پخش فرآورده های نفتی استان، جعفر سالاری نسب اظهار داشت: این تصمیم در راستای تحویل گاز مایع مورد نیاز واحدهای مسکونی واقع در مناطق فاقد گازکشی و سایر متقاضیان مجاز صنفی، همچنین جلوگیری از استفاده غیرمجاز خودروها صورت می‌گیرد.

وی تصریح کرد: سرپرستان خانوارهایی که محل زندگی آنها واقع در مناطق فاقد شبکه گاز طبیعی است و سایر متقاضیان گاز مایع می‌توانند برای ارایه درخواست سوخت مورد نیاز خود به سامانه newtejaratasan.niopdc.ir  مراجعه و پس از نام‌نویسی و دریافت رمز ، نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند.

مدیرعامل شرکت پخش فراورده‌های نفتی چهارمحال و بختیاری، با اشاره به نصب تجهیزات سوخت مایع در برخی خودروها، بدون داشتم مجوزها و استانداردهای لازم، تاکید کرد: اختصاص گاز مایع به متقاضیان تنها براساس اطلاعات راستی‌آزمایی شده مندرج در سامانه مذکور صورت خواهد گرفت.

وی با تاکید بر افزایش بازرسی‌ها به منظور جلوگیری از عرضه خارج از شبکه گاز مایع، اضافه کرد: نظارت بر  اجرای مطلوب این طرح بر عهده اداره نظارتی متولی است.

سالارنسب تاکید کرد:متقاضیان برای ثبت پرداخت هزینه گاز مایع به صورت الکترونیک نام شماره بانکی و کد ملی خود را به فروشگاه‌های عرضه مواد سوختی یا دهیاری ارایه کنند.

وی، سهمیه گاز مایع استان را ماهانه ۲ هزار و ۶۰۰ تن اعلام کرد و افزود: شارژ اتوماتیک سهم از مهمترین مزیت‌های این طرح است.

مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی چهارمحال و بختیاری،میزان مصرف گاز در جایگاه‌های CNG این استان در سه ماهه نخست امسال را نیز  ۲۵ میلیون و ۳۱ هزار مترمکعب عنوان کرد و گفت: این میزان مصرف نسبت به مدت مشابه پارسال ۱۳.۷درصد رشد داشته است.

به گزارش ایرنا،چهارمحال و بختیاری دارای ۱۰شهرستان با جمعیتی افزون بر ۹۷۹ هزار نفر است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =