سیمئونه: لایپزیگ رقیب باکیفیتی برای اتلتیکو است

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال اتلتیکومادرید، گفت: لایپزیگ رقیب باکیفیتی است که با در اختیار داشتن سرمربی جوان و کاربلد، توان خود را در طول فصل اثبات کرد.

«دیگو سیمئونه» در نشست خبری پیش از دیدار برابر لایپزیگ در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، اظهار داشت: لایپزیگ تیمی است که در طول بازی حملات زیاد و مختلف را طراحی کرده و کار رقیبان را سخت می‌کند.

وی افزود: آنها سرمربی جوان و توانمندی دارند و برای ما قابل احترام هستند. من به صحبت‌ها و حواشی کاری ندارم و تمرکزم به بازی فردا شب معطوف است.

سیمئونه عنوان کرد: می‌خواهیم برای سومین مرتبه در چند سال اخیر به فینال برسیم. تیم ما بعد از فصلی دشوار در مسابقات داخلی اسپانیا، شایسته موفقیت در اروپا است.

سرمربی اتلتیکو گفت: امیدوارم به مرحله بعدی صعود کنیم تا «ورسالیکو» و «آخل  کوره‌آ» پس از اتمام دوران کرونای خود به ما کمک کنند.

تیم‌های اتلتیکومادرید اسپانیا و لایپزیگ آلمان، پنجشنبه شب در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به  مصاف هم می‌روند.

دیدارهای یک چهارم، نیمه نهایی و فینال لیگ قهرمانان با تصمیم اتحادیه فوتبال اروپا به صورت متمرکز و تک بازی در پرتغال برگزار می‌شود.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha