۲۲ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۲۱:۳۴
کد خبرنگار: 2448
کد خبر: 83905697
۰ نفر

برچسب‌ها

تیراندازی به بالگرد نیروی هوایی آمریکا در ویرجینیا

تهران- ایرنا- مقامات پنتاگون چهارشنبه اعلام کردند که در پی تیراندازی به بالگرد نیروی هوایی در ایالت ویرجینیا یکی از خدمه زخمی شدند.

به گزارش ایرنا از نشریه هیل، به گفته مقامات پنتاگون، تیراندازی از زمین صورت گرفته و موجب فرود اضطراری این بالگرد شده است. 

براساس بیانیه پنتاگون، بالگرد (UH-۱N Huey) از اولین اسکادران بالگردها در پایگاه مشترک" اندروز"  روز دوشنبه در حین انجام پرواز روزانه آموزشی از روی زمین هدف تیراندازی قرار می‌گیرد و باعث می‌شود که بالگرد فرود اضطراری کند.  

طبق این بیانیه، بالگرد به طور ایمن به زمین نشست و علت این حادثه هم اکنون با مقامات محلی و فدرال تحت بررسی است. 

پایگاه مشترک اندروز واقع در حومه مریلند و محل استقرار هواپیمای ریاست جمهوری آمریکا است. 

اگرچه اعلام تیراندازی به بالگرد آمریکا در ویرجینیا پس از ۲ روز اطلاع رسانی شد اما پنتاگون اعلام کرد که دفتر اف بی‌آی در واشنگتن در حال انجام تحقیقات ویژه در مورد این حادثه است. 

دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا عصر دوشنبه در نشست خبری روزانه مربوط به گسترش کرونا در آمریکا، در حال صحبت کردن درباره رای‌گیری پستی و اینکه این شیوه فاجعه‌بار است بود و دخالت روسیه، چین و ایران را در انتخابات آمریکا آسان‌تر می‌کند که ناگهان مامور امنیتی حاضر شد و او را از سالن خارج کرد. 

دقایقی پس از این ماجرا، ترامپ بار دیگر وارد شد و گفت: یک شلیک در خارج از کاخ سفید انجام شده بود و من از ماموران امنیتی به خاطر عمل سریع و دقیقشان سپاسگزارم. 

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha