۲۲ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۲۱:۲۷
کد خبرنگار: 2187
کد خبر: 83905626
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

ثبت نام ۱۱۰۰ نفر برای دریافت تسهیلات کرونا در کاشمر

مشهد- ایرنا- فرماندار کاشمر گفت: تاکنون ۱۱۰۰ نفر در این شهرستان برای دریافت تسهیلات کرونا ثبت‌نام کرده‌اند.

مسلم ساقی عصر چهارشنبه در جلسه شورای هماهنگی بانک‌های شهرستان کاشمر افزود: طبق آمار اعلام شده از سوی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی ۱۱۰۰ نفر با اشتغال زایی برای ۱۷۲۶ نفر برای دریافت ۱۷ میلیارد و ۳۶۰ میلیون تومان ثبت‌نام نموده‌اند.

وی ادامه داد: تاکنون ۱۴ درصد تسهیلات کرونا در شهرستان به متقاضیان پرداخت شده و موسسه‌های زیرمجموعه آموزش ‌و پرورش، موسسه‌ها و افراد زیرمجموعه راه و شهرسازی و صنعت، معدن و تجارت بیشترین درخواست تسهیلات را داشته‌اند.

فرماندار کاشمر گفت: بانک صادرات با پرداخت ۶۳۴ میلیون تومان رتبه اول پرداخت تسهیلات و بانک سینا بیشترین درصد پرداخت اعتبارات مصوب را در این زمینه دارند. 

وی با بیان اینکه تمامی کارکنان بانکها باید پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند و هر نیروی اداری و دولتی باید یک سفیر سلامت باشد، افزود: در محیط بانک‌ها ماسک زدن و فاصله‌گذاری اجتماعی باید با جدیت پیگیری و رعایت شود، همچنین بانک‌ها موظف هستند در سامانه سلامت ثبت شده و کد سلامت دریافت نمایند.

ساقی ادامه داد: هر شعبه باید یک باجه برای دریافت وجه نقد داشته باشد، همچنین با هماهنگی و هم‌افزایی بین دستگاه‌های اجرایی و شعب بانک‌ها موانع و مشکلات احتمالی در بخش تسهیلات کرونا برطرف شود.

وی گفت: دستگاه‌های اجرایی باید اطلاع‌رسانی کامل و جامع در این زمینه بین جامعه مخاطب خود داشته باشند.

فرماندار کاشمر افزود: بهترین سرمایه ما اعتماد است و هرچقدر مردم اعتماد بیشتری داشته باشند در حوزه اقتصاد موفق‌تر خواهیم بود، از هر کاری که منجر به کاهش سطح عمومی اعتماد مردم شود باید پرهیز نمود.

در این جلسه دبیر شورای هماهنگی بانک‌های شهرستان و مدیران بانک‌ها به بیان گزارش پرداختند.

کاشمر در ۲۲۸ کیلومتری جنوب غربی مشهد قرار دارد.

برچسب‌ها

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha