داشتن اعتقاد راسخ به رسانه عامل موفقیت است

قزوین - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی برای پیشبرد اهداف خود باید به خبرنگاران و رسانه‌ها اعتقاد راسخی داشته باشند چرا که این موضوع باعث موفقیت آنان می‌شود.

جواد حق‌لطفی روز چهارشنبه و به مناسبت روز خبرنگار در دیدار با رییس و کارکنان ایرنا مرکز قزوین اظهار داشت: مدیران دستگاه‌های اجرایی با اطلاع رسانی به موقع و صحیح باعث شفاف سازی در نزد مخاطبان خود شده که این مساله کار را برای ادامه فعالیت آنان نیز سهل و آسان می‌کند.

وی با بیان اینکه فضای اطلاع رسانی نیز باید صادقانه باشد تا مخاطب و مسوول در ادامه کار با عدالت محوری رسانه تشویق به ادامه فعالیت امور شوند، تصریح کرد: این کار در نهایت ضمن ایجاد جریان سازی اخبار، باعث آرامش و اطمینان مخاطبان از سوی خبرنگاران خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه ایرنا به عنوان یک رسانه ملی و با سابقه طولانی فعالیت خود همواره در امر اطلاع رسانی جانب عدالت را در اخبار خود رعایت داشته، تاکید کرد: همکاران این حوزه همیشه و در همه امور سر صحنه حاضر بوده و اخبار را آن‌گونه که رخ داده و بدون هیچ دخل و تصرفی، انعکاس داده‌اند.

حق‌لطفی ادامه داد: با توجه به اینکه تجربه نشان داده افراد اشرافیت لازم و کاملی را باید در حوزه کاری خود داشته باشند و این مساله در بین خبرنگاران ایرنا به طور کامل و جامع نمایان و هویدا بوده و عملکرد مثبت آنها نیز بیانگر این موضوع است.

مدیرکل راهد اری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین یادآور شد: اطلاع رسانی به موقع، حضور در تمامی صحنه‌ها و درک صحیح از اوضاع باعث شده تا اخبار خروجی ایرنا خوراک بسیار از رسانه‌ها و خبرگزاری‌های داخلی و خارجی باشد.

علی حیدری، رییس خبرگزاری جمهوری اسلامی استان قزوین نیز در این دیدار اظهار داشت: ایجاد امید، نشاط و شادابی در بین مردم از اهداف مهم رسانه محسوب می‌شود و هدف نهایی اصحاب رسانه نیز اقناع جامعه هدف خود است.

وی با بیان اینکه رسانه‌ها بدون کمک و همراهی مدیران و مسوولان دستگاه‌های اجرایی قادر به اطلاع رسانی دقیق و جامع نخواهند بود، افزود: ارایه داده‌ها و اطلاعات از سوی دستگاه‌های ذیربط بدون شک به پویایی و  شادابی جامعه هدف کمک خواهد کرد.

وی از راهداران به عنوان سربازان گمنامی که در سرما و گرما به یاری هموطنان خود می‌شتابند، یاد کرد و گفت: خوشبختانه تعامل سازنده و ارتباط تنگاتنگ و مناسبی را از سوی این دستگاه خدمات رسان در سطح استان با اصحاب رسانه، به خصوص خبرگزاری جمهوری اسلامی در سطح استان شاهدیم.   

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha