معاون رییس جمهوری: اعتبار نیروگاه زباله‌سوز ساری تامین شد

ساری - ایرنا - معاون رییس جمهوری و رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور گفت: اعتبار پروژه نیروگاه زباله‌سوز شهرستان ساری مرکز استان مازندران تامین شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، دکتر محمد باقر نوبخت عصر روز چهارشنبه در نخستین روز از سفر ۲ روزه اش به مازندران در بازدید از نیروگاه زبالع سوز شهرستان ساری  ابراز امیدواری کرد تا با تامین اعتبارات مورد نیاز، این پروژه زیست محیطی هر چه سریعتر به بهره برداری برسد.
وی اضافه کرد: برای دولت تدبیر و امید پروژه پسماند استان مازندران و نیروگاه زباله سوز شهرستان ساری در اولویت برنامه‌ریزی قرار دارد.
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی اظهار داشت: قطعا اعتبار مورد نیاز برای این پروژه تامین شده است و از پیمانکار خواست تا در اجرای پروژه پسماند شهرستان ساری تسریع کند تا به موقع به بهره‌برداری برسد.
دکتر نوبخت همچنین در بدو ورود به استان مازندران در گفت و گو با خبرنگاران هدف از سفر ۲ روزه اش به این خطه کشور را بازدید از پروژه های عمرانی نیمه کاره و الویت‌دار اعلام کرد .
وی اضافه کرد : تلاش می شود با شناسایی پروژه های عمرانی و زیرساختی اولویت دار استان مازندران، اعتبار مورد نیازشان برای بهره‌برداری در سال جاری تامین شود.
 معاون رییس جمهوری و رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی عصر امروز چهارشنبه برای بازدید از چند طرح عمرانی و زیرساختی با پیشرفت فیزیکی بالای ۸۰ درصد به مازندران سفر کرد که در بدو ورود از نیروگاه زباله سوز، جاده دسترسی فرودگاه بین المللی دشت‌ناز ساری، تصفیه خانه فاضلاب و سالن ۶ هزار نفری و تالار مرکزی شهرستان ساری بازدید کرد و در جریان اجرای این پروژه های مهم زیرساختی و عمرانی استان مازندران قرار گرفت.
حضور در نشست شورای برنامه ریزی استان مازندران ، شرکت در آیین  شروع عملیات اجرایی ۲ هزار واحد مسکونی ویژه محرومان و تفاهمنامه ساخت این پروژه بین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور و کمیته امداد امام خمینی (ره) ، شروع به کار آزمایشی نیروگاه زباله سوز شهرستان نوشهر و  کارخانه کمپوست زباله شهرستان تنکابن از دیگر برنامه های سفر دکتر نوبخت به مازندران است.
 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha