رسانه‌ها با حضور فعال خود جای خالی تجمعات را برای مردم پر کرده‌اند

شهرکرد- ایرنا- رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: رسانه‌ها با اطلاع‌رسانی رویدادهای خبری، پیام تجمعاتی که به واسطه شیوع کرونا به تعطیلی کشیده شده است را به گوش مردم می‌رسانند.

موسی انصاری روز چهارشنبه در آیین تجلیل از برگزیدگان جشنواره رسانه‌ای دهه فجر انقلاب اسلامی، اظهار داشت: در شرایط کنونی که شیوع ویروس کرونا شکل‌گیری مراسم و تجمعات گسترده با حضور مردم را با محدودیت‌هایی مواجه کرده است این خبرنگاران هستند که با حضور پررنگ خود در عرصه‌های مختلف مردم را از موضوع این برنامه‌ها آگاه می‌کنند.

وی با قدردانی از تلاش خبرنگاران فعال این استان، تصریح کرد: رسانه‌های استان دلسوزانه در راستای پیگیری مطالبات مردم تولید محتوا می‌کنند و چنانچه این فعالیت‌ها در موضوعات مختلف سبب شکل‌گیری یک جریان خبری شود موضوعات و مطالبات به نحو بهتری پیگیری می‌شود.

انصاری، به عظمت جایگاه قلم از نگاه قرآن کریم و دین اسلام اشاره کرد و گفت: اطلاع‌رسانی در مسیر صحیح از ارزشمندترین و اثرگذارترین امور است و بی‌شک این رویه سالم در استان وجود دارد.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری در ادامه با گرامیداشت عید غدیرخم از غفلت نسبت به این واقعه مهم انتقاد کرد و گفت: غدیر آن طور  که شایسته است به خوبی تبیین نشده و ما امروز در جامعه اسلامی با غربت و مظلومیت واقعه غدیر روبرو هستیم.

انصاری افزود: اگر غدیر را نشناسیم واقعه کربلا را هم نخواهیم شناخت از همین رو باید بیش از پیش به آن توجه داشت چراکه برخی هنوز عیدغدیر نیامده خود را مهیای ماه محرم می‌کنند که این شایسته جامعه اسلامی نیست.

به گزارش ایرنا در این آیین از برگزیدگان جشنواره رسانه‌ای دهه فجر انقلاب اسلامی این استان تجلیل شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha