۲۲ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۲۰:۰۶
کد خبرنگار: 952
کد خبر: 83905392
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

۲ واحد درمانی در شهرستان ری پلمب شد

شهرری ـ ایرنا ـ رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری با بیان اینکه از یک ماه گذشته ۱۱۲ بازدید از واحدهای درمانی این شهرستان صورت گرفته است، گفت: ۲ واحد درمانی به دلیل رعایت نکردن نکات بهداشتی پلمب شد.

علیرضای صدرایی روز چهارشنبه در جلسه هیات نظارت بر اجرای پروتکل های بهداشتی مدیریت بیماری کرونای در شهرستان ری، اظهار داشت: ۴۲ واحد درمانی نیز اخطاریه عدم رعایت نکات بهداشتی دریافت کردند.

وی با بیان اینکه بازرسان بهداشت محیط شبکه بهداشت از ابتدای تیر ماه تاکنون چهار هزار و ۶۵۰ بازدید از اماکن تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی داشته اند، افزود: ۱۴۷ نمونه برداری میکروبی و شیمیایی و ۹۰ نمونه برداری از مواد غذایی در سطح عرضه انجام شده است.

این مسئول یادآور شد: برای ۲۲۰ واحد تهیه و توزیع مواد غذایی اخطاریه عدم رعایت نکات بهداشتی صادر شد و ۲ واحد نیز به دلیل عدم رعایت نکات بهداشتی پلمب شد.

صدرایی با بیان اینکه کارشناسان بهداشت شبکه بهداشت شهرستان ری در فرودگاه امام خمینی (ره) به صورت شبانه روزی مستقر هستند، خاطرنشان کرد: ۷۸۵ نمونه گیری کرونا طی یک ماه اخیر از مسافران انجام شده است.

جلسه هیات نظارت بر اجرای پروتکل های بهداشتی مدیریت بیماری کرونای در شهرستان ری امروز چهارشنبه با حضور حسین توکلی کجانی فرماندار ویژه شهرستان ری و جمعی از مسئولان دستگاه های دولتی و نمایندگان هیات مذهبی در فرمانداری برگزار شد.

به گزارش ایرنا، شهرستان ری با جمعیتی در حدود یک میلیون نفر در جنوب استان تهران واقع شده است، شهرری به دلیل قرار گرفتن حرم حضرت عبدالعظیم(ع) کربلای ایران و قبله تهران خوانده می شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha