در جلسه سعادتمند و رییس فدراسیون کشتی چه گذشت

تهران- ایرنا- مدیرعامل استقلال و رییس فدراسیون کشتی امروز (چهارشنبه) جلسه‌ای را درباره تشکیل تیم کشتی استقلال و شرکت کردن این تیم در رقابت‌های لیگ کشتی برگزار کردند.

در این جلسه سعادتمند با اشاره به عزم باشگاه استقلال جهت تیم‌داری در رشته‌های دیگر اظهار داشت: منابع مالی برای حضور در رقابت‌های کشتی مجزا از فوتبال هستند و در این رابطه ما برنامه‌ریزی لازم را انجام داده‌ایم. ما به‌دنبال حضوری قدرتمند در لیگ کشتی هستیم و برای دو رشته المپیکی‌ دیگر هم برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

در ادامه علیرضا دبیر گفت: ابتدا از حضور شما در فدراسیون و بازدید از مجموعه کشتی باید تشکر کنم. بنده و همکارانم در فدراسیون کشتی از حضور باشگاهی مثل استقلال در این رشته ورزشی قطعا خوشحال می‌شویم و هر کمکی که از دستمان بر بیاید را انجام می‌دهیم. معتقدم حضور باشگاه استقلال را در رشته مردمی کشتی باید به فال نیک گرفت. امیدوارم این اتفاق یک موفقیت برد برد هم برای باشگاه استقلال و هم ورزش کشتی باشد.

در پایان این جلسه مقرر شد به پیشنهاد فدراسیون کشتی و با همکاری این فدراسیون، باشگاه استقلال علاوه بر تیم‌داری در رشته کشتی به دایر کردن یک مدرسه کشتی هم اقدام کند تا به طور حرفه‌ای این رشته از سوی باشگاه استقلال دنبال شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha