واکنش شرکت توزیع برق تهران به خاموشی موزه فرش

تهران- ایرنا- شرکت توزیع برق تهران بزرگ در واکنش به ادعاهای مربوط به بروز خاموشی در موزه فرش، اعلام کرد: ترانس موزه فرش، اختصاصی و مربوط به موزه فرش ایران است که تا به امروز نامه‌ای مبنی بر درخواست نصب ترانس به این شرکت ارسال نشده است.

به گزارش روز چهارشنبه خبرنگار اقتصادی ایرنا، در روزهای اخیر در فضای مجازی خبری مبنی بر قطع برق موزه فرش به دلیل سوختن ترانس و درخواست وجه از سوی شرکت برق مربوط برای راه اندازی ترانس جدید منتشر شده است.

شرکت توزیع برق تهران بزرگ در پاسخ به این ادعا اعلام کرد: ترانس ذکر شده اختصاصی بوده و مربوط به موزه فرش ایران است که تا به امروز نامه ای مبنی بر درخواست نصب ترانس به برق منطقه مربوط ارسال نشده است.

این شرکت خاطر نشان کرد: پیگیری‌ها در این باره انجام شده و راهنمایی‌های لازم صورت گرفته است و در تماس با موزه مشخص شده هنوز ترانس جدید خریداری شده به محل، منتقل نشده است. همچنین درباره خرید ترانس جدید نیز به شرکت برق منطقه مورد نظر، اطلاع رسانی نشده است.

شرکت توزیع برق تهران بزرگ تاکید کرد: مقرر شده، مشترک مذکور ضمن انتقال ترانس به محل پست اختصاصی و ایجاد شرایط مقتضی برای تعویض و نیز تعهد پرداخت هزینه های تحمیلی به این شرکت، از بابت انرژی توزیع نشده و مانورهای صورت گرفته اقدام کند.

شرکت توزیع برق تهران به مشترکان توصیه کرد درصورت بروز هر گونه مشکل ضمن تماس با سامانه ۱۲۱ به صورت شبانه روزی و نیز ۱۵۲۱در خواست های خود را در ساعت اداری ثبت کرده تا پس از بررسی های لازم اقدام صورت گیرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار اقتصاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha