۴۶ هزار بسته تبرک علوی در امامزادگان سمنان توزیع شد

سمنان- ایرنا- مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان گفت: همزمان با ایام دهه امامت و ولایت و در قالب اجرای طرح ولایت علوی اکمال دین نبوی، ۴۶ هزار بسته تبرکات علوی شامل ۱۳ هزار بسته ارزاق معیشتی و ۳۳ هزار بسته غذای گرم با محوریت امامزادگان استان بین نیازمندان توزیع شد.

به گزارش ایرنا، حجت‌الاسلام‌والمسلمین اسماعیل تدینی روز چهارشنبه به رسانه ها بیان کرد: یکی از برنامه های شاخص در طول سال، اجرای طرح ولایت علوی اکمال دین نبوی است که همه ساله در ایام دهه امامت و ولایت و از عید قربان تا غدیر برگزار می شود.

وی افزود: امسال با توجه به وضعیت موجود در کشور، این برنامه کمی متفاوت نسبت به سالهای گذشته برگزار شد و بیشتر مراسم ها بدون حضور جمعیت و بر بستر فضای مجازی اجرا شد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان تصریح کرد: یکی از برنامه های مهمی که امسال در این طرح اجرایی شد، بحث تهیه و توزیع بسته های تبرکات علوی بود که با همت هیات امنای بقاع متبرکه مجری طرح و مشارکت مردم خیر استان سمنان، بیش از ۱۳ هزار بسته شامل گوشت، مرغ، برنج و سایر اقلام خوراکی به صورت خشک و بیش از ۳۳ هزار بسته غذای گرم با رعایت دستورالعملهای بهداشتی تهیه و بین مردم نیازمند توزیع شد.

وی کرد: در استان سمنان ۳۴ راس گوسفند قربانی و گوشت آن نیز بین اقشار نیازمند و آسیب دیدگان از کرونا توزیع شد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان با اشاره به اینکه ۲۴ امامزاده و بقعه  متبرکه در استان مجری طرح ولایت علوی اکمال دین نبوی بودند، خاطر نشان کرد: به همت هیات امنای امامزادگان و اعضای مراکز افق امامزادگان مجری طرح، در ۸ نقطه استان سمنان کاروان های شادی به راه افتاد و به اجرای برنامه های شاد پرداختند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha