مدیرکل آموزش و پرورش اردبیل: هر مدرسه یک برنامه آموزشی داشته باشد

اردبیل ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: مدارس برای اینکه بتوانند دانش‌آموزان را در حالت‌های مختلف و با شیوه‌های درست تحت آموزش قرار دهند باید برنامه آموزشی داشته باشند.

به گزارش ایرنا، احمد ناصری روز چهارشنبه در جلسه ویدیوکنفرانس شورای معاونان، مدیران و روسای مناطق و نواحی با اشاره به وضعیت موجود و لزوم تولید محتواهای آموزشی برای دانش‌آموزان، توصیه کرد معلمان در دوره آموزش مجازی تولید محتوا شرکت کنند.  

وی از مدیران و روسای مناطق و نواحی خواست تا دانش‌آموزان و معلمانی را که موفق نشده‌اند در شبکه شاد ثبت‌نام کنند، را شناسایی و نسبت به عضویت آنها اقدام نمایند.

وی در زمینه ثبت‌نام در پایه دهم متوسطه دوره دوم اظهارداشت: میانگین ثبت‌نام استان در پایه اول ابتدایی ۸۵.۴۶ درصد، پایه هفتم ۷۷.۶۷ درصد و نیز در پایه دهم که همچنان ادامه دارد ۴۰ درصد می‌باشد.

وی از مدیران و روسای مناطق و نواحی خواست تا اطلاعات دانش‌آموزان ثبت شده با سرعت بیشتری در سامانه سناد وارد شود.

ناصری در بخش دیگری از سخنانش به توزیع بموقع کتب درسی در بین دانش‌آموزان تاکید کرد و افزود: مهلت ثبت سفارش کتاب‌های درسی دانش‌آموزان سال تحصیلی ۱۴۰۰ – ۱۱۳۹۹ برای تمامی دوره‌های تحصیلی تا ۳۱ مردادماه تمدید شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل، با بیان اینکه مناطق و نواحی نسبت به پروژه‌های مدرسه‌سازی که مهرماه به بهره‌برداری خواهد رسید،  حساسیت داشته باشند، گفت: تجهیزات پروژه‌های جدید و هنرستان‌ها بموقع توزیع شود.

به گزارش ایرنا، در سال تحصیلی جدید، ۲۵۰ هزار دانش‌آموز استان اردبیل در قالب ۱۰ هزار کلاس درس در سه هزار و ۴۰۰ واحد آموزشی و با هدایت نزدیک ۲۰ هزار معلم مشغول تحصیل می‌شوند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha