اولین کارگاه مجازی برای دانش‌ آموزان خراسان جنوبی برگزار می‌شود

بیرجند - ایرنا - معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: به منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی اولین کارگاه مجازی و آموزشی با هدف تقویت بنیه علمی دانش آموزان به صورت برخط برگزار می‌شود.

فرشید جعفری روز چهارشنبه بیان کرد: این کارگاه از طریق فضای مجازی برگزار می شود و دانش آموزان دختر و پسر پایه دوازدهم می‌توانند از طریق درگاه  http://class.skedu.ir/konkur  در این کارگاه ثبت‌نام کنند.

وی، با اشاره به مشارکت فعال ادارات مشاوره و فناوری اطلاعات اداره کل در برگزاری این کارگاه افزود: پیوست، راهنمای دانلود و نصب نرم‌افزار برای (adobe connect Add-in – Windows) و برای تمامی گوشی‌های همراه از طریق لینک Adobe Connect v۲.۵.۴ for Android مسیر ورود به کلاس ارسال می‌شود.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: پیش بینی می‌شود در اولین مرحله ۳۰۰ دانش آموز دختر و پسر پایه دوازهمی در این کارگاه شرکت کنند.

وی عنوان کرد: لینک عضویت باز بوده و امکان حضور پنج هزار و ۸۷۳ دانش آموز دختر و پسر پایه دوازدهم در این کارگاه وجود دارد.

جعفری افزود: کارشناسان و مشاوران مناطق با همکاری کارشناسان فناوری، نسبت به اطلاع رسانی مدیران مدارس و دانش آموزان برای حضور در این کارگاه اقدام کنند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha