۲۲ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۵۳
کد خبرنگار: 2581
کد خبر: 83905129
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

مشکلات ۲۴ واحد تولیدی راکد گنبدکاووس بررسی شد

گنبدکاووس - ایرنا - مشکلات ۲۴ واحد تولیدی و اقتصادی تملیکی، غیرفعال و راکد گنبدکاووس با حضور نمایندگان بانک‌های گلستان و برخی از مسوولان در کارگروه عارضه‌یابی واحدهای تولیدی و اقتصادی این شهرستان بررسی شد.

معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری گنبدکاووس روز چهارشنبه در این کارگروه گفت: کمبود نقدینگی، فقدان بازار فروش، تملیک توسط بانک‌ها و نیاز به تزریق تسهیلات برای ادامه فعالیت و مسائل قضایی از جمله مشکلات  واحدهای تولیدی و اقتصادیمطرح شده در این جلسه بود.

علی‌اکبر برآبادی افزود: از مجموع ۲۴ واحد دارای مشکل، پنج واحد برای دریافت تسهیلات به اداره کل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری گلستان معرفی و با نمایندگان بانک‌ها برای پرداخت بدهی و اقساط معوقه و اعطای تسهیلات به ۱۰ واحد دیگر رایزنی شد.

در این پیوند رییس اداره صنعت، معدن و تجارت گنبدکاووس هم گفت: نشست امروز نخستین کلینیک عارضه یابی مشکل واحدهای تولیدی و اقتصادی شهرستان با حضور نمایندگان بانک‌های عامل استان است.

خلیل رجبلی افزود: از ابتدای امسال تاکنون مشکل چهار واحد تولیدی در حوزه صنعت، معدن و تجارت شهرستان برطرف شده و به خط تولید بازگشتند.

که امیدواریم مشکل ۱۴ واحد غیرفعال و هم پیگیری و رفع شود.

گنبدکاووس با ۳۵۰ هزار نفر جمعیت، دومین شهرستان بزرگ استان گلستان است که بیشتر واحدهای تولیدی و صنعتی آن در شهرک صنعتی آن مستقر هستند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha