در دومین کارگاه آموزشی بین‌المللی قوانین رسانه چه گذشت؟

تهران- ایرنا- دومین کارگاه آموزشی بین‌المللی قوانین رسانه‌ای به صورت آنلاین از سوی فدراسیون فوتبال برگزار شد.

به گزارش روز چهارشنبه فدراسیون فوتبال، در ایام پاسداشت مساعی و تلاش‌های صادقانه خبرنگاران، فدراسیون فوتبال اقدام به برپایی دوره آموزشی آنلاین قوانین رسانه‌ای کرد. این وبینار با سخنرانی دبیرکل فدراسیون فوتبال آغاز شد.

در ادامه، «کالین گیبسون» مدیر رسانه و ارتباطات کنفدراسیون فوتبال آسیا به عنوان مدرس اصلی وبینار به تشریح مباحث خود در سرفصل‌های روزنامه‌نگاری دیجیتال، مفاهیم روزنامه‌نگاری ورزشی، روزنامه‌نگاری در دوران کرونا، چارت رسانه‌ای کنفدراسیون فوتبال آسیا و ...پرداخت.

همچنین بخش پایانی وبینار به پرسش و پاسخ جمعی از اهالی رسانه با گیبسون اختصاص داشت که در این بخش گروهی از فعالان عرصه خبر به طرح دیدگاه‌ها و پرسش‌های خود پرداختند. «مهرداد مسعودی» عضو رسانه‌ای فدراسیون بین‌المللی فوتبال هم در بخشی از وبینار با تاکید بر اهمیت شفاف‌سازی رسانه‌ای، به ذکر نکات مهمی در این باره پرداخت.

در بخشی از این دوره، «حیدر بهاروند» سرپرست فدراسیون فوتبال هم دقایقی از این وبینار را به تماشا نشست و بر ضرورت برپایی دوره‌های مشابه برای رسانه‌ها تاکید کرد.

در این دوره بیش از ۱۸۰ فعال رسانه‌ای در حوزه ورزش حضور داشتند و آمار جالب توجهی از مشارکت فعال جامعه رسانه در این باب رقم خورد که نشان دهنده استقبال گسترده آنان از برگزاری دوره‌های این چنینی دارد.

گواهینامه مرتبط با این دوره آموزشی به شرکت‌کنندگان اهدا خواهد شد. همچنین پاورپوینت مربوط به سرفصل‌های این دوره آموزشی هم برای بهره‌برداری همکاران ارجمند در رسانه‌های گروهی منتشر خواهد شد.


 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha