۸۵ مبتلای جدید کووید ۱۹ در البرز بستری شدند

کرج - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی استان البرز با اشاره به این که طی ۲۴ ساعت گذشته ۵۷۴ بیمار مشکوک و کرونایی به مراکز درمانی استان مراجعه کردند، گفت : از این تعداد ۸۵ بیمار به علت وخامت وضعیت عمومی بستری شدند.

به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی البرز دکتر حسین کریم بیان داشت : مجموع کل  موارد بستری شامل قطعی ، محتمل و مشکوک  از ابتدای شیوع کرونا تا به امروز در استان البرز ۱۳ هزارو ۸۰۷ نفر  بوده که از این تعداد ۱۲ هزار و ۳۰۰ نفر مورد قطعی مثبت  شناخته شدند. 

وی  با بیان اینکه در زمان حاضر  تعداد ۵۳۳  نفر شامل موارد  قطعی ، محتمل و مشکوک  در مراکز درمانی بستری هستند، افزود: از این تعداد  ۲۱۸ نفر بیمار قطعی کووید ۱۹ می باشند. 

رییس دانشگاه علوم پزشکی البرز با اشاره به اینکه تعداد  ۱۱۳ بیمار بستری شده جوان و پایین تر از سن ۵۰ سال هستند، تصریح کرد : تعداد بیماران بستری شده ی بد حال در ۲۴ ساعته گذشته به ۱۲۵ نفر رسید. 

وی افزود: متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته ۶ بیمار کووید ۱۹ جان خود را از دست داده اند و مجموع جان باختگان این بیماری  در استان به ۸۲۰ نفر رسید .

کریم  تصریح کرد: از ابتدای شیوع کرونا تا کنون ۱۲ هزار و ۴۳۷ نفر  از مراکز درمانی ترخیص و خوشبختانه  طی ۲۴ ساعت گذشته  ۷۰ نفر از مراکز درمانی ترخیص شده اند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha