رسانه‌ها محور جریان‌سازی  اجتماعی و محرومیت‌زدایی هستند

اراک - ایرنا - مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی گفت: رسانه‌های جمعی باید در جریان‌سازی بهبود مشارکت اجتماعی و محرومیت‌سازی هدفمند باشند و ایرنا در این استان توانسته کارنامه موفقی را در پوشش دستاوردهای سپاه و بسیج داشته باشد.

حجت‌الاسلام «ماشاالله عبدی» روز چهارشنبه در بازدید از خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) استان مرکزی به مناسبت روز خبرنگار، افزود: برنامه‌های سپاه پاسداران و نیروی مردمی بسیج بر اساس محرومیت زدایی و عدالت اجتماعی تدوین شده که رسانه‌های استان به ویژه ایرنا نقش مهمی در پوشش این فعالیت‌ها دارند.

وی ادامه داد: رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه و اعزام اردوهای جهادی به نقاط محروم استان مرکزی خدمات پنهان سپاه و بسیج است که خبرگزاری ایرنا نقش مهمی در انعکاس این مهم در جامعه داشت.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی اظهار داشت: حضور پرشور مردم در رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه تجلی ایثار و فداکار ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی است و پوشش خبری این امر خداپسندانه می‌تواند گام بلندی در جهت نهادینه کردن فرهنگ دستگیری از نیازمندان باشد.

حجت‌الاسلام عبدی بیان کرد: سپاه و بسیج اقدامات مطلوبی در زمینه تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی مورد نظر مقام معظم رهبری در نقاط مختلف این استان انجام داده که انعکاس آنها در رسانه های ارتباط جمعی ضروری است.

وی در خصوص برگزاری آیین عزاداری امام حسین(ع) در ماه محرم نیز گفت: از آحاد مردم انتظار می‌رود رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک و دستکش و در نهایت جدی گرفتن دستورالعمل‌های پزشکی در آیین‌های عزاداری شرکت کنند.

۱۷ مرداد سالروز شهادت شهید«محمد صارمی» در مزارشریف افغانستان به عنوان روز خبرنگار نامگذاری شده است.

خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) علاوه بر دفتر مرکزی در شهر اراک، در شهرهای خمین و ساوه نیز دفتر خبری دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha