مربی پرسپولیس: شرایط ما مثل یوونتوس و لیورپول شده است

تهران- ایرنا- مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: شرایط ما مانند لیورپول و یوونتوس شده است و باید انگیزه بازیکنان را برای موفقیت در مسابقات پیش رو بالا نگه داریم.

«حمید مطهری»  در خصوص قرعه‌کشی جام حذفی که روز گذشته برگزار شد و پرسپولیس در این مرحله باید به مصاف استقلال برود، اظهار داشت: یکی از جذابیت‌های جام حذفی غیرقابل پیش‌بینی بودن آن است و رقبا با قرعه‌کشی مشخص می‌شوند و امکان رویارویی تیم‌های قدرتمند با هم وجود دارد. از ته دل می‌گویم که از دیدار با استقلال استقبال می‌کنیم.  تیمی که می‌خواهد قهرمان شود باید در همه بازی‌ها با قدرت کار کند و فرقی ندارد که در چه مرحله‌ای با چه تیمی بازی می‌کند.

وی گفت و گویی که سایت باشگاه پرسپولیس امروز (چهارشنبه) منتشر کرد، در خصوص حفظ انگیزه بازیکنان افزود:  بخشی از این مساله طبیعی است و حتی تیم‌های بزرگ دنیا هم پس از اینکه زودتر قهرمان می‌شوند انگیزه‌شان کمتر می‌شود. در فوتبال دنیا هم این اتفاق رخ داده و شاهد بودیم که تیم‌هایی مثل یوونتوس و لیورپول نیز دچار چنین شرایطی شدند. البته همه این مسائل را فراموش کردیم و می‌خواهیم با قدرت پیش برویم. این هم بخشی از وظیفه کادر فنی است تا بتوانیم تیم را در شرایط خوب و با انگیزه بالا نگه داریم.

مربی تیم پرسپولیس همچنین در خصوص نگرانی هواداران از اتفاقات داوری که در چند هفته اخیر رقم خورده خاطرنشان کرد: در چند هفته اخیر اتفاقاتی افتاده که همه از آن باخبر هستند؛ هر چند که اشتباهات داوری همیشه وجود داشته و گاهی این اشتباهات به سود چند تیم و گاهی به ضرر تیم‌های دیگر بوده است. با این همه در چند هفته اخیر اتفاقات داوری به سود استقلال بوده اما ما ذهنیت مثبتی نسبت به این مساله داریم. سعی می‌کنیم کار خودمان را انجام دهیم و تمرکز روی کار خودمان باشد. با قدرت باید در بازی حاضر شویم تا هیچ اتفاقی هم نتواند ما را از رسیدن به هدفی که داریم دور کند.

مطهری تصریح کرد: شهرآورد همیشه حساسیت‌های خودش را دارد و اگر بخواهیم بگوییم حساس نیست خودمان را گول زدیم. به طور قطع تیمی در این بازی می‌تواند موفق باشد که تمرکز بالایی داشته باشد. همه فکر ما روی مسائل فنی است هرچند که حواشی هم در چنین مسائلی دخیل است.

مربی تیم پرسپولیس در خصوص نبود تماشاگران نیز گفت: حضور تماشاگران همانطور که می‌تواند برای برخی از بازیکنان استرس‌زا باشد می‌تواند انگیزه زیادی هم به برخی دیگر از بازیکنان بدهد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha